Grilovací omáčky Amazon - někdo to rád pálivé

Grilovací omáčky Amazon - někdo to rád pálivé

Grilovací omáčky Amazon skvěle ochutí veškeré grilované pokrmy a dodají jim nezaměnitelnou pálivou chuť s nádechem dalekých krajů jižní Ameriky nebo Thajska. Pikantní BBQ omáčky Amazon nesmí chybět v žádné kuchyni.

Amazon omáčky jsou vyráběny v Kolumbii, v oblasti papričkám zaslíbené, kde je velmi úrodná půda a celkově příznivé klimatické podmínky. Do omáček Amazon přijdou pouze papričky, které si výrobce sám pěstuje, jedná se o odrůdy habanero, jalapeño, cayenne a tabasco. Výroba omáček je tak pod tou nejlepší kontrolou – od samotného zasetí semínek přes sklizeň až po uzavření lahviček s pálivým obsahem. Díky možnosti celoroční kultivace je produkce velice vysoká a pokrývá celý světový trh, přičemž je zaručena naprostá čerstvost.

Dochucovací omáčky Amazon se vyrábí v mnoha variantách a různých stupních pálivosti - od těch stoprocentních obsahujících pouze papričky, ocet a sůl, které ocení zejména papričkoví gurmáni, až po sladkokyselé s exotickými plody, jako je guáva, acai či mango, které jsou vyrobené z málo pálivých odrůd. Ty nejpálivější jsou z odrůdy habanero – i troška těchto papriček rozdivočí chuťové buňky.

Omáčky Amazon nejsou jen sezonním zbožím coby doplněk ke grilování, ale své místo najdou v kuchyni a na jídelním stole po celý rok. Výborně se hodí ke všem druhům masa, uzenin, ryb a mořských plodů. Čistou Červenou amazonskou omáčku můžete použít i do koktejlů, Zelená omáčka skvěle dochutí ústřice a mušle. Kouřová omáčka Chipotle je vhodná i na marinování masa, kterému dodá uzenou chuť, pokapat si jí ale lze i hranolky nebo chipsy. Česneková omáčka Sriracha dodá šmak vajíčkovým pokrmům, sladkokyselé varianty s ovocem se hodí i na dochucení pokrmů indické kuchyně, sýrů, hot dogů či hamburgerů.

Chilli papričky se vyznačují svými afrodiziakálními účinky, příznivým působením na zažívání a pro svůj vysoký obsah vitamínů C, A a B se doporučují jako prevence proti virózám a nachlazení.

Grilovací a dochucovací omáčky Amazon dodají vašemu pokrmu nezaměnitelnou pálivou chuť.
V nabídce naleznete rovněž jedinečnou mořskou sůl Maldon a výborný černý pepř celý Maldon a pikantní BBQ omáčky, ocet a sirup s obsahem skotské sladové whiskey anglického výrobce Whiskey sauce Co.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz