Keramický gril Monolith CLASSIC PRO SERIE 2.0 SET + 8 kg uhlí a obal zdarma

Keramický gril Monolith CLASSIC PRO SERIE 2.0 SET - nejoblíbenější model grilu z nabídky německého výrobce keramických grilů Monolith. S průměrem roštu 46 cm je model Classic jasnou volbou pro grilování,... více informací

Výrobce MONOLITH
KategorieGrily na dřevěné uhlí
Dostupnost Do týdne [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 48390 CZK 48 390 Kč 39 992 Kč bez DPH


Konfigurace produktu:zobrazit
Barva

Příplatková výbava:zobrazit
1 644 Kč
1 644 Kč
739 Kč
5 214 Kč
10 979 Kč
1 919 Kč
684 Kč

Keramický gril Monolith CLASSIC PRO SERIE 2.0 SET + 8 kg uhlí a obal zdarma

Keramický gril Monolith CLASSIC PRO SERIE 2.0 SET - nejoblíbenější model grilu z nabídky německého výrobce keramických grilů Monolith. S průměrem roštu 46 cm je model Classic jasnou volbou pro grilování, pečení, uzení a vaření pro celou rodinu a vaše přátele. Grilovací plocha, kterou lze rozšířit sadami s přídavným roštem, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně. S jedinečným systémem podavače pelet můžete kouřové pelety vkládat do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu.  

Verzí Pro Series 2.0 získává Classic větší stabilitu a snáze se s ním manipuluje. Otočný bod víka jsme posunuli tak, aby jej bylo možné otevřít s daleko menším úsilím. Navíc díky své vlastní hmotnosti víko pohodlně leží a těsní lépe než kdy dříve. Stejně jako všechny ostatní modely Monolith má také nový typ litinové klapky pro odvod vzduchu, převratné  těsnění ze skleněných vláken včetně vysoce kvalitních nerezových pásů a díky instalovanému adaptéru je vždy připraven pro připojení elektronické regulace.

Akce - ke každému zakoupenému keramickému grilu Monolith Classic Pro Serie 2.0. zdarma obdržíte balení 8 kg uhlí a ochranný obal. Nabídka platí od 30.3. 2023 do 31.5. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Příslušenství

Keramický gril Monolith Classic Pro můžete doplnit rozsáhlým příslušenstvím jako např. litinový rošt, kámen na pizzu, držák wok + pánev wok, plancha nebo ROTI systém pro grilovací jehly. 

Barevná provedení (zvolte v konfiguraci)

Gril je k dispozici v černé a červené (terakotové) barvě v setu s ocelovým podvozkem a bočními stolky z bambusu.

Rozsah dodávky

Cena je včetně podvozku, bočních stolků a vybavení (stavitelný nerezový rošt, ohniště, dávkovač udících pelet, koš na uhlí, zdvihač roštu).

Parametry

  • průměr roštu: 46 cm
  • rozměry: 120x120x71 cm
  • barva: terakotová, černá
  • hmotnost: 115 kg.

Technické vychytávky grilů Monolith / MONOLIT BYL TÉMĚŘ DOKONALÝ ...

… a téměř jsme byli spokojeni. Přesto jsme dále rozvíjeli naše keramické grily a hrdě představujeme novou řadu Monolith Pro 2.0. Všechny keramické grily Monolith jsou nyní vybaveny převratným těsněním ze skleněných vláken včetně vysoce kvalitních nerezových pásů. Náš Junior dostal oblíbený pant Icon a je připraven pro grilovací plotnu. Otočný bod víka Classic je posunut, takže jej lze otevřít s ještě menší námahou. Všechny modely navíc dostávají nové litinové klapky pro odvod vzduchu, které jsou pro větší stabilitu vybaveny novým posuvným systémem. Každý gril Monolith je vybaven adaptérem Guru Blower pro připojení BBQ Guru, elektronické regulace teploty v grilu. Těšíme se na novou éru grilování – éra Monolith Pro Series 2.0.

  • Zcela nový systém pantů

Více flexibility s ještě větší stabilitou. Otočný bod víka jsme posunuli tak, aby jej bylo možné otevřít s ještě menším úsilím. Víko navíc díky své vlastní hmotnosti pohodlně sedí a těsní lépe než kdy dříve.

  • Těsnění ze skelných vláken a nerezi

Nový systém těsnění našeho grilu IKON inspiroval scénu BBQ v roce 2020. V roce 2021 jsme vyslyšeli Vaše pozitivní ohlasy a vybavili jsme všechny naše modely grilů těsněním z nerezové oceli a skleněných vláken. Při životnosti 3 až 5 let je těsnění téměř bezúdržbové a ještě snadněji se čistí. Při použití grilovací plotny nebo drátěného kartáče při čištění : nové těsnění je připraveno na jakýkoliv kontakt s ohněm a ocelí.

  • Guru Ready 

Už žádné kompromisy: Pro Series 2.0 přichází s vestavěným adaptérem, na který lze dmychadlo namontovat jediným pohybem. Takže jste vždy „připraveni“ na další grilování – a otravné upevnění desky adaptéru je navždy minulostí.

Metody grilování

Přímé grilování - udělejte to jako profesionálové a grilujte přímo na žhnoucím dřevěném uhlí – buď na základním grilovacím roštu z nerezové oceli nebo na litinovém roštu. Bez ohledu na to, jakou strukturu zvolíte: žhavé uhlíky dodávají vašemu masu optimální chuť.

Nepřímé grilování  - zde Monolith ukazuje svou skutečnou velikost. Jakmile zavěsíte deflektorový kámen do nerezového nosiče a umístíte jej přímo nad žhavé uhlíky, teplo se bude rovnoměrným způsobem šířit v grilu. Díky nepřímému ohni se jídlo připravuje obzvláště šetrně. Maso, ryby nebo drůbež – vše připraveno perfektně.
Pečení - s kamenem na pizzu pečete křupavé tenké pizzy přímo nad ohněm, jako v italské peci na pizzu. Můžete snadno nastavit požadovanou teplotu až do 400 ° C. Focaccia, chléb, tarte flambéé a dokonce i koláče nebo bábovka také dokonale dopadnou.

Monolith – kompletní venkovní kuchyně

Keramický gril Monolith kombinuje tradici, design, inovace a nejpokročilejší technologii keramického grilování v jednom grilovacím zařízení. Multifunkční gril Kamado, se kterým můžete grilovat, udit, péct, restovat a vařit. Použijte svůj gril jako udírnu, pec na pizzu, položte grilovací plotýnku nebo houpejte wokem. Možnosti jsou neomezené.

Vyvinut pro grilování
Kvalita, inovace, technologie, design a neomezené možnosti. To jsou základní prvky, díky nimž je Monolith tím, čím je dnes. Kamado, navržené v Německu, se vyvinulo v nejinovativnější gril na světě na dřevěné uhlí a nyní okouzluje fanoušky po celém světě svou neuvěřitelnou precizností, nekonečnými možnostmi nastavení a jedinečnými kulinářskými výsledky.

Nová éra keramických grilů
Monolit není jen gril: je to postoj k životu. Naši nadšení fanoušci po celém světě každý den zveřejňují svá fantastická díla na sociálních médiích a žijí v hnutí Monolith Grill: Maso, pizza, zelenina, chléb, těstoviny … recept na úspěch je vždy stejný: zavřete víko, otevřete víko – perfektní výsledky

Perfektní grilovací zařízení pro perfektní výsledky
Monolith znamená nadšení a vášeň – a to je patrné i na kvalitě našich zařízení. Díky neustálému  vývoji našich systémů a materiálů je Monolith produktem věčné kvality. A protože tomu tak je, naše grily přicházejí s omezenou doživotní zárukou, s níž si můžete být jisti v každé situaci.

Přesné nastavení teploty

Díky své extrémně žáruvzdorné oceli vyžaduje Monolith jen velmi málo energie a jen velmi krátkou dobu k dosažení teploty, kterou můžete přesně ovládat. Navíc díky vynikající izolaci keramického pláště a přesně regulovatelnému přívodu vzduchu můžete snížit spotřebu uhlí o 25-50% ve srovnání s jinými grily na dřevěné uhlí.

Pro domácí použití i profesionály

Vzhledem k velké všestrannosti a nekonečnému výběru příslušenství je Monolith Kamado Grill dokonalým společníkem pro domácí použití, ale lze jej použít i v profesionálním stravování. V restauracích nebo na velkých festivalových cateringách je pro každou situaci možná volba optimální varianty grilu.

Tech. parametry

Šířka [?]mm1200
Výška [?]mm1200
Hloubka [?]mm710
Hmotnost [?]kg115

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Keramický gril Monolith CLASSIC PRO SERIE 2.0 SET + 8 kg uhlí a obal zdarma

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Doporučujeme dokoupitPodobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate