Krbová kamna SCAN 85

Dánská krbová kamna SCAN 85 jsou velká designová kamna s perfektními proporcemi renomovaného dánského výrobce. Design kamen Scan 85 vytváří pevné pouto mezi vzhledem a funkčností. Elegantní klička splývá s vnějším vzhledem kamen. Klička se uvolňuje lehkým zatlačením,... více informací

Výrobce SCAN
KategorieKrbová kamna
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 97990 CZK 97 990 Kč 80 983 Kč bez DPH


Vyberte si dárek:

Konfigurace produktu:zobrazit
Barva
OBLOŽENÍ TOPENIŠTĚ

Příplatková výbava:zobrazit
3 290 Kč

Krbová kamna SCAN 85

Dánská krbová kamna SCAN 85 jsou velká designová kamna s perfektními proporcemi renomovaného dánského výrobce. Design kamen Scan 85 vytváří pevné pouto mezi vzhledem a funkčností. Elegantní klička splývá s vnějším vzhledem kamen. Klička se uvolňuje lehkým zatlačením, které tak usnadňuje její ovládání. Krbová kamna Scan 85 mají jmenovitý výkon 8 kW (regulovatelný v rozmezí 3 až 10 kW).  Krbová kamna Scan 85 jsou schopna vytopit prostor o objemu 75 až 380 m3. Kamna jsou k dispozici v několika barevných provedení a s lištami v barvě černé a hliníkové. Na výběr je obložení topeniště - šamot či vermekulit. Pořízením akumulačních prstenců prodloužíte dobu temperování až o 12 hodin po posledním přiložení (pouze verze černý a šedý lak).

Charakteristika

Ocelová krbová kamna s dokonalými proporcemi a v nadčasovém skandinávském designu. Topeniště s kruhovým půdorysem dává vyniknout plamenům v celé jejich kráse. Účinnost hoření optimalizují tři řady trysek pro dvoustupňové spalování, ukryté v zadní stěně vnitřního obložení. Výrobek získal prestižní cenu Red Dot.

Popis krbová kamna SCAN 85

 • udávaná energetická účinnost je 78%
 • výška osy zadního kouřovodu je 1347 mm
 • povrchová úprava – černý plech
 • použitelné palivo: dřevo dřevní brikety.

Barevná provedení kamen

 • matný černý lak
 • lesklý bílý lak (za příplatek).

Barevná provedení lišt

 • hliníkové lišty
 • černé lišty.

Možnosti obložení topeniště

 • šamot
 • skamol.

Příplatková výbava

 • přívod externího vzduchu, délka 1 m.

Další provedení kamen Scan 85

Kamna Scan 85 jsou k dispozici v několika provedení, líšících se výškou podstavce a nástavce. Vyšší modely "high" vybavit akumulačními prstenci (prodloužení dobu temperování až o 12 hodin po posledním přiložení.

Dánský SCAN se může pyšnit širokou nabídkou malých i velkých kamen. Můžete si vybrat finančně dostupná kamna i velké, luxusní krby. Všechny v nádherném, klasickém nebo moderním designu. Všechna kamna Scan jsou šetrná k životnímu prostředí a využívají energii efektivně.
Krbová kamna SCAN 85 musíte vidět na vlastní oči. V ten moment nebudete chtít žádná jiná kamna. Dokonalý design, robustní provedení a přesto velmi elegantní design ozdobí každý interiér, navíc s efektivním spalováním. Na krbová kamna SCAN 85 se vyplatí našetřit.

Výrobky označené Severskou labutí - produkty SCAN

Každý výrobek značky SCAN byl vyvinut se zaměřením na životní prostředí. Nejen s cílem snížit emisní hodnoty, ale také s úmyslem používat ekologické materiály. A proto SCAN vybral několik svých výrobků, aby byly označeny oficiální skandinávskou ekoznačkou, Severskou labutí (Swan). Společnost Scan A/S byla založena v roce 1978 a vždy vyráběla „hřejivý nábytek” té nejvyšší kvality. Východiskem pro založení jednoho z největších dánských výrobců moderních kamen, prodávaných pod značkou Scan, byla kombinace dánského designu, zručnosti a inženýrství. Od svých začátků v roce 1978 v Odense s pouhými třemi zaměstnanci se firma Scan A/S rozvinula v pokrokovou, mezinárodní společnost s několika stovkami zaměstnanců a prodejců po celém světe. SCAN nepovažujeme topeniště jen za zdroj tepla - vnímá ho také jako zdroj radosti a inspirace. Po generace žili lidé v blízkosti ohně, představující základní potřebu, která je v nás hluboce zakořeněna. SCAN bere tuto potřebu vážně a zároveň kladem důraz na požadavky moderního života s ohledem na životní prostředí, bezpečnost, čisté spalování a kvalitní design. Proto několik kamen SCAN získala oficiální skandinávskou ekoznačku, Swan (Severská labuť), což znamená, že můžete topit s čistým svědomím. Továrny SCAN jsou v Dánsku, kde je pod kontrolou veškeré zpracování surovin, výroba a výsledný výrobek. Tímto SCAN zaručuje svým zákazníkům pozitivní zkušenost po mnoho let.

Tech. parametry

Jmenovitý výkon [?]kW8
VýkonkW3-10
Účinnost%78
Průměr kouřovodumm150
Dvojité spalování [?]ANO
Třízónové spalováníNE
Připojení kouřovoduhorní/zadní
Přívod externího vzduchu [?]ANO
Vyhřívaný prostor (m3)m375-380
Předepsané palivodřevo
Šířka [?]mm520
Výška [?]mm1464
Hloubka [?]mm520
Hmotnost [?]kg210
Teplovodní výměník [?]NE
Délka polen [?]cm33
Rozměr dvířek (š x v)mm324x447

Fotogalerie

Ke stažení


SCAN 85 - Produktový list (anglicky) SCAN 85 - Produktový list (anglicky) otevřít | stáhnout

SCAN 85 - Uživatelský manuál (anglicky) SCAN 85 - Uživatelský manuál (anglicky) otevřít | stáhnout

SCAN 85 - přehled komponentů SCAN 85 - přehled komponentů otevřít | stáhnout

SCAN 85 - demontáž dvířek (anglicky) SCAN 85 - demontáž dvířek (anglicky) otevřít | stáhnout

Dotaz na produkt:

Krbová kamna SCAN 85

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Doporučujeme dokoupitProdukty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate