3 možnosti jak vytvořit venkovní kuchyni s vestavným grilem

Pátek 10. prosinec 2021,  Autor: ,

3 možnosti jak vytvořit venkovní kuchyni s vestavným grilem

Popularita venkovních kuchyní rok od roku roste a existuje nekonečno možností finálních podob. Roli hrají - vedle skladby spotřebičů, materiálu pracovní desky a samotné obestavby - zcela individuální požadavky na vzhled, kvalitu, rozměry a vybavenost. Je možno nechat vyrobit nábytek na míru, a to dle přesně zadaných kritérií. Této aktivitě se v současné době věnuje nemálo firem. Z našeho pohledu coby prodejce plynových grilů je základem každé venkovní kuchyně zejména vestavný plynový gril, vestavný dřez, samostatný hořák a popřípadě keramický gril. Zde nabízíme 3 varianty, jak relativně snadno vytvořit venkovní kuchyni

1) pořízení kompletní venkovní kuchyně

Toto vyřeší např. venkovní kuchyni GrandHall STONE ISLAND OUTDOOR KITCHEN, jejímž základem jsou lehké kompozitové materiály, obložené umělým kamenem a vybavené vestavným plynovým grilem GrandHall Elite G4, vestavným dřezem s baterií na studenou vodu, výsuvnou zásuvkou pod grilem a skříňkou s dvířky pro uložení plynové láhve. 

2) Modulový systém přídavných skříní 

Vytvoření venkovní kuchyně je rovněž možné jednoduchým složením hlavní skříně s vestavným grilem a přidáním bočních skříní Takto lze vytvořit zcela libovolnou sestavu, kterou přizpůsobíte každému exteriéru. V naší nabídce naleznete ocelové modulové skříně GrandHall a Crossray+ v černém laku s pracovní deskou z umělého kamene. Jedná se vždy o hlavní skříň pro vestavný gril (liší se šíří dle modelu vestavného grilu) a následně boční skříň s pracovní deskou, boční skříň s vestavným dřezem a boční skříň s chladničkou.

3) Obestavba venkovní kuchyně a osazení samostatných dvířek

Další možností je venkovní kuchyni vyzdít z běžných stavebních materiálů (kámen, ytong, cihly), popř. zhotovit ocelovou či dřevěnou konstrukci a osadit ji dvířky. A právě samostatná dvířka s rámem k uzavření a zároveň snadnému přístupu do úložných prostor naleznete v naší nabídce. Námi nabízená dvířka jsou vybavena instalačním rámem, panty a magnetickými dorazy. 

Venkovní kuchyně by měla plnohodnotně suplovat klasickou domácí kuchyni. Její vzhled, tvar a vybavenost je jen věcí osobního vkusu, priorit a požadavků. Naše nabídka umožní sestavit venkovní kuchyni i při těch nejnáročnějších požadavcích.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate