Tepelné zářiče - plynové a elektrické infračervené zdroje tepla pro váš dům, balkon nebo terasu


Tepelné zářiče - plynové a elektrické infračervené zdroje tepla pro váš dům, balkon nebo terasu

Tepelné plynové zářiče jsou plynové zářiče na propan-butan nebo zemní plyn, určené pro vytápění venkovních, dobře větraných prostor. Ideální uplatnění najdou při vytápění teras, zahrad, zahradních restaurací, barů, velkých párty stanů a skibarů. Plynové tepelné zářiče jsou elegantním a zároveň praktickým a užitečným doplňkem, které zpříjemní venkovní pobyt i v chladnějším počasí. Tepelné plynové zářiče mají dva typy hořáků. Standardní o výkonu cca 14 kW a infračervené o průměrném výkonu 5-8 kW, který poskytuje stejný tepelný komfort při menší spotřebě plynu. Zdrojem energie je plynová láhev (10/5 kg), umístěná v základně zářiče. Plynové zářiče jsou zpravidla vybaveny kolečky pro lepší manipulaci, regulací výkonu, některé odkládacím pultem. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pojistky, které uzavřou přívod plynu v případě pádu zářiče či zhasnutí plamene.

Elektrické infrazářiče velmi efektivně vytápí prostory, které by byly jinými způsoby vytápění vytápěny nehospodárně. Infrazářič je ideální pro vytápění rozlehlých, špatně izolovaných nebo nepravidelně využívaných objektů. Na rozdíl od běžných zdrojů vytápění elektrické infračervené zářiče neohřívají vzduch, ale osoby a předměty vyskytující se v dosahu zářiče. Infrazářiče produkují okamžité a příjemné teplo. Infrazářiče lze napevno umístit na zeď či strop, nebo na praktický mobilní stojan. Standardně je ovládání infrazářiče ruční prostřednictvím integrovaného termostatu, u luxusnějších modelů je k dispozici komfortní dálkové ovládání. Použití infrazářičů je velmi široké. Snadná instalace, jednoduchá obsluha a příznivá cena jsou hlavními výhodami a přednostmi elektrických infrazářičů.

V naší nabídce naleznete plynové zářiče Enders, HEATSTRIP a Meva a elektrické infračervené zářiče Agida Sunline, Burda, MO-EL, IQ-STAR, HEATSTRIP, TANSUN a VEITO.

Proč zářiče od nás

  • nabízíme pouze kvalitní, léty prověřené výrobky
  • zajistíme záruční a pozáruční servis, včetně dodávky náhradních dílů
  • veškeré zboží je certifikováno pro evropský trh a vykazuje uváděné parametry
  • ceny odpovídají kvalitě zářičů.

Profesionální a vysoce kvalitní tepelné zářiče HEATSTRIP

Hledáte-li opravdu kvalitní zdroj vytápění pro interiér či exteriér, pozornost zaměřte na špičková australská topidla HEATSTRIP. Vynikají vysokou kvalitou, pěkným vzhledem, účinností, odolnosti a nízkým profilem. V nabídce naleznete řady elektrických zářičů  Max, Elegance, Design, Indoor a Intense a dvě topidla na plyn - stacionární na propan-butan a závěsné topidlo na zemní plyn.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate