Infrazářiče, infračervené zářiče - komfortní ohřev kdekoliv potřebujete

Infrazářiče, infračervené zářiče - komfortní ohřev kdekoliv potřebujete

Elektrické infrazářiče umožňují s vysokou efektivitou ohřívat prostory, které jsou jinými způsoby vytápění (konvekcí nebo teplovzdušně) vytápěny nehospodárně nebo by jejich vytápění bylo téměř nemožné. Infrazářič je vhodný zejména pro vytápění rozlehlých, špatně izolovaných nebo nepravidelně využívaných objektů.

Na rozdíl od standardních zdrojů vytápění elektrické infračervené zářiče neohřívají vzduch, ale osoby a předměty vyskytující se v dosahu zářiče. Infrazářiče produkují okamžité a příjemné teplo. Elektrické iInfrazářiče lze napevno umístit na zeď či strop, nebo na praktický mobilní stojan. Standardně je ovládání infrazářiče ruční prostřednictvím integrovaného termostatu, u luxusnějších modelů je k dispozici komfortní dálkové ovládání. Použití elektrických infrazářičů je velmi široké. Snadná instalace, jednoduchá obsluha a příznivá cena jsou hlavními výhodami a přednostmi elektrických infrazářičů.

Profesionální a vysoce kvalitní tepelné zářiče HEATSTRIP

Hledáte-li opravdu kvalitní zdroj lokálního vytápění pro interiér či exteriér, pozornost zaměřte na špičková australská topidla HEATSTRIP. Vynikají vysokou kvalitou, pěkným vzhledem, účinností, odolnosti a nízkým profilem. V nabídce naleznete řady elektrických zářičů  Max, Elegance, Enhance, Design, Indoor a Intense a dvě topidla na plyn - stacionární na propan-butan a závěsné topidlo na zemní plyn nebo propan-butan.  

Elektrické krytí IP u infrazářičů

Podle místa instalace je nutno vybrat spotřebič s odpovídajícím elektrickým krytím. Více o el. krytí IP v článku ZDE

Doporučujeme elektrické infrazářiče Agida Sunline - kvalitní infračervené zářiče ve skvělém designu, dvou výkonových řadách a za příznivou cenu. Opět jsme do naší nabídky zařadili kvalitní zářiče VEITO.
Sledujete-li vedle funkčnosti a spolehlivosti také vzhled, zaměřte pozornost na karbonové infrazářiče IQ-STAR
V nabídce zářičů IQ STAR naleznete kvalitní komfortní infračervené zářiče na dálkové ovládání, navíc v krásném designu. Za pozornost stojí kvalitní anglické designové infrazářiče TANSUN

V naší nabídce naleznete elektrické infrazářiče Agida Sunline, MO-EL,  HEATSTRIP, IQ-Star, VEITO a Tansun. Na přání zpracujeme nabídku na vysoce kvalitní profesionální německé infrazářiče BURDA.

technologie infrazářiče

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate