Grily a grilovací příslušenství - pestrá nabídka grilů a grilovacího příslušenství


Grily a grilovací příslušenství - pestrá nabídka grilů a grilovacího příslušenství

Grilování se již stalo neodmyslitelnou součástí našeho života. Rok od roku si grilování a vlastní přípravu pokrmů na svém grilu oblíbí více lidí. Naše nabídka grilů je velmi pestrá - je jen na Vás, zda se rozhodnete pro plynové grily, grily na dřevěné uhlí nebo elektrické grily.

Grily světových výrobců pod jednou střechou

Grily a jejich nabídka je rozdělena dle výrobců, a to především grily Weber, grily Campingaz, grily GrandHall, grily Napoleon a grily Cadac.  Vyznavače dokonalého designu a zdravého grilování osloví australské grily CROSSRAY+ s unikátní technologií infračervených hořáků.Vybrali jsme pouze kvalitní grily renomovaných světových výrobců grilovací techniky. Vybere si opravdu každý, ať už chcete levný gril nebo luxusní celonerezové grilovací centrum. Připravili jsme pro vás speciální kategorii Cestovní a přenosné grily

Samostatnou kapitolou v nabídce grilů jsou multifunkční a unikátní keramické grily Kamado JoeBig Green Egg. Tato impozantní vajíčka v různých velikostech nabízejí opravdu širokou škálu možností přípravy pokrmů na ohni - grilováním, vařením, dušením, uzením či pečením. Ať už KAMADO nazveme grilem, pecí či udírnou, stále se jedná o totéž - unikátní keramický fenomén pro rodinné i profi použití. Je nám ctí, že HAGAS Louny je autorizovaným prodejcem produktů Kamado Joe, které osloví opravdové fajnšmekry grilování a přípravy jídel na ohni.

VULCANUS - české unikátní grily 

V nabídce naleznete vyjímečné venkovní grily VULCANUS, které v sobě spojují gril a otevřené topeniště. Velmi kvalitní grily s čtvercovou grilovací deskou jsou vyrobeny z materiálů, které odolávají povětrnostním vlivům a najdou uplatnění v soukromém i komerčním sektoru.

A když kvalitní gril, tak taky kvalitní grilovacího příslušenstvíV sekci příslušenství vedle grilovacích doplňků ke grilům naleznete pálivé kolumbijské omáčky Amazon, mořskou sůl a celý černý pepř Maldon Salt nebo dřevěné udící lupínky Jim Beam. 

Prodáváme kompozitové plynové láhve, plněné čistým propanem ve velikosti 7,5 kg.

Grilovací brikety Kohle Manufaktur - hvězda mezi grilovacími briketami

Kvalitní grilovací brikety jsou podmínkou pro kvalitní grilování. Německé prvotřídní brikety Kohle Manufaktur PREMIUM zaručí extra dlouhý požitek z grilování. Brikety Kohle Manufaktur PREMIUM byly vyvinuty pro všechny, kterým záleží na kvalitě nejen na grilovacím roštu, ale také pod ním. Pro dokonalý výsledek grilování je zapotřebí pořídit kvalitní gril, grilovat kvalitní potraviny a používat kvalitní palivo. Tyto 3 faktory se navzájem doplňují a podmiňují. Aktuálně nejpopulárnější dlouhodobé nepřímé grilování větších kusů masa vyžaduje vysoký a rovnoměrný žár po dlouhou dobu. To zaručí jedině velmi kvalitní brikety, mezi kterými německé brikety Kohle Manufaktur PREMIUM hrají prim. Doba hoření (až) 4,5 hodiny mluví za vše.

Osobní odběr zboží i doprava po celé ČR

Většinu grilů zasíláme po celé České republice ZDARMA, možný je rovněž osobní odběr na naší kamenné prodejně v Lounech. S výběrem optimálního grilu vám velmi rád pomůže náš odborně vyškolený personál.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate