Grily WEBER - jsou víc než jen kotlové grily


Grily WEBER - jsou víc než jen kotlové grily

Gril Weber - to je tradice, pojem, legenda. Kultovní značka grilů Weber se stala synonymem pro kotlové grily. Grily Weber pojí princip grilování s poklopem. Společným znakem grilů Weber je prvotřídní kvalita, která je docílena použitím kvalitních materiálů, aplikací extrémně teplotně stálého porcelánového emailu, stabilní svařované konstrukci, prováděním důkladných kontrol produktů, zárukou až 25 let.

Grily Weber jsou synonymem kvality a odolnosti. Weber udává trendy v grilovací technice a zárověň reprezentuje nejvyšší kvalitu. Od svého vzniku se grily Weber neustále vyvíjejí a zdokonalují. Nabídka grilů Weber zahrnuje kompletní sortiment - grily kotlové na dřevěné uhlí, grily elektrické, grily plynové a dále pestrou paletu grilovacího příslušenství Weber. Grilování - to je Weber.

Weber Premium Dealer HAGAS servis Louny - kamenná prodejna na lounském náměstí

Autorizovaný prodejce Weber - nabízíme kompletní sortiment grilů a grilovacího příslušenství Weber. Většinu máme skladem. Vyžádejte si sortiment Weber, který nenaleznete na našich stránkách. Zveme Vás k návštěvě našeho grilovacího centra Weber v Lounech. Objevte svět grilování s Weberem.

Grily Weber a kvalita použitých materiálů

Kvalita použitých materiálů, to je další charakteristika grilů Weber. Nehrozí Vám, že byste se otrávili odloupnutou barvou z grilu, nebo výpary, které se mnohdy z nekvalitních grilů žárem uvolňují. Ten kdo chce zdravě grilovat a užít si skvělý prožitek při grilování se spoustou dobrého jídla, ten by měl zvolit kvalitní grily a příslušenství Weber.

Originál je jen jeden - Weber je originál

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezenaProdukty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz