Grily a plynové vařiče CAMPINGAZ


Grily a plynové vařiče CAMPINGAZ

CAMPINGAZ se do podvědomí veřejnosti dostal už v roce 1955, kdy vyrobil první plynový vařič na propan-butanovou láhev Blue Bulb. Od té doby se Campingaz stal světovým lídrem mezi výrobci outdoorového vybavení, tepelných zářičů a grilů. Grily Campingaz prodáváme víc než 20 let a za tu dobu si gril od Campingazu našel oblibu u velkého množství spokojených zákazníků.

Srovnání grilů CAMPINGAZ

Společnost Campingaz nabízí vysoce kvalitní grily střední cenové hladiny, a to ve vynikající kvalitě a s bezproblémovou dostupností veškerých náhradních dílů. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete ucelenou kolekci plynových grilů Campingaz. Jedná se o plynové grily Campingaz, a to grily Master Series, kontaktní grily a grily RBS.

Grily na dřevěné uhlí Campingaz Bonesco

Campingaz nabízí řadu grilů na dřevěné uhlí BONESCO. Grily na dřevěné uhlí Campingaz BONESCO nabízí širokou paletu rozměrů a výbavy v příznivém cenovém rozpětí.

Plynové vařiče Campingaz a přenosné grily Campingaz Plancha

Své renomé si na trhu již před lety vydobily plynové vařiče Campingaz a očekávat to lze i u přenosných plynových grilů Plancha, které Campingaz přináší nově do sezóny 2018. Příprava nejen středomořské kuchyně na grilech se snadnou údržbou a možností snadného transportu je víc a víc oblíbená a ocení ji nejen široká veřejnost na svých cestách a chatách, ale i profi prodejci občerstvení ve svých stáncích v rámci nejrůznějších sportovních a kulturních akcích kdekoliv a kdykoliv.

Grilovací příslušenství Campingaz - široká nabídka za velmi příznivé ceny

Pro maximální komfort při grilování nabízíme pestrý sortiment grilovacích doplňků Campingaz.

Kvalitní grily Campinagaz Master Series

Od grilovací sezóny 2017 Campingaz ve svém sortimentu pevně zakotvil řadu prémiových top grilů Master Series, kterých jsme autorizovaným prodejcem. Hledáte-li kvalitní gril s robustní konstrukcí a se skvělou výbavou, grily Master Series by vás mohli zaujmout.

Plynové grily Campingaz s RBS technologií

RBS® (Radiant burner system) je ojedinělou technologií, kdy jsou oba keramické hořáky umístěny po bocích grilovací vany. Patentovaný systém hořáků ve spojení s rozptylovačem tepla, nebo keramickými briketami, umístěnými ve spodní části grilovací vany, umožňuje dosažení vydatné a rovnoměrné teploty mezi 250 až 300°C po celé grilovací ploše. RBS® je unikátní technologie pro zdravé grilování

Ideální kompromis mezi cenou, kvalitou a designem - to je plynový gril Campingaz.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezenaProdukty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate