Grilovací příslušenství, doplňky ke grilům - vše co potřebujete nejen ke grilování


Grilovací příslušenství, doplňky ke grilům - vše co potřebujete nejen ke grilování

Grilovací příslušenství usnadní grilování, obsluhu grilu a jeho údržbu. V kategorii Grilovací příslušenství naleznete grilovací náčiní, podpalovací prostředky, grilovací brikety, lávové kameny, kameny na pizzu, stojany na pečení drůbeže, zeleniny a kotlet, šašlíkové jehly, špízy, dřevěné lupínky, otočné grilovací sady rotisérie, litinové tály, litinové desky, planchy, grilovací rukavice, zástěry na grilování, ochranné obaly na grily, čistící prostředky na různé druhy grilů a materiálů, grilovací kuchařky a mnoho dalšího. Grilování - to je radost.

V naší nabídce naleznete grilovací příslušenství GrandHall, Napoleon, Campingaz, Coleman a Weber, kompozitové plynové láhve, grilovací pálivé omáčky Amazon, litinové nádobí Camp Chef, originální ručně vyráběné keramické aromalampy, chladící boxy Campingaz a Coleman. Velmi oblíbeným příslušenstvím pro grilování jsou lávové kameny Fajristone.

Litinové nádobí Camp Chef

Litinové nádobí Camp Chef se vyznačuje kvalitou, robustním provedením, trvanlivostí a funkčností. Prvořadým úkolem litinového nádobí je sloužit svému majiteli. Nabídka litinového nádobí zahrnuje ucelený sortiment nádobí, které najde uplatnění jak v klasické kuchyni, tak při přípravě pokrmů na grilu, otevřeném ohni, na kamnech nebo sporáku na tuhá paliva. Naleznete zde litinové pánve, pekáč na pizzu, pekáč na chléb, pekáč na koláč, konev na čaj a paletu univerzálních litinových hrnců Dutch Oven pro přípravu pokrmů na otevřeném ohni, sporáku nebo grilu. Litina skvěle přenáší teplo, čímž dokonale pokrm tepelně připraví.

Náš tip - projekci pod širým nebem umožní venkovní promítací plátna Big Screen.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate