Uhlí, brikety, kartuše, podpalovače - vše pro snadné zapálení vašeho grilu

Uhlí, brikety, kartuše, podpalovače - vše pro snadné zapálení vašeho grilu

Kategorie se sortimentem potřebným pro uvedení grilu do provozu, tedy pro podpal grilu. Pro kotlový gril je nezbytné kvalitní palivo, které naleznete v podobě grilovacích briket nebo uhlí. Podpálení paliva zajistí podpalovač, podpalovací pasta nebo podpalovací kostky. Komfortní podpálení poskytne zapalovací komín, tzv. startér. Ruku před žárem uhlí ochrání grilovací rukavice. K manipulaci se žhavým uhlím nebo briketami poslouží pohrabáč, lopatka nebo kleště na uhlí

Grilovací brikety Kohle Manufaktur - hvězda mezi grilovacími briketami

Kvalitní grilovací brikety jsou podmínkou pro kvalitní grilování. Německé prvotřídní brikety Kohle Manufaktur PREMIUM zaručí extra dlouhý požitek z grilování. Brikety Kohle Manufaktur PREMIUM byly vyvinuty pro všechny, kterým záleží na kvalitě nejen na grilovacím roštu, ale také pod ním. Pro dokonalý výsledek grilování je zapotřebí pořídit kvalitní gril, grilovat kvalitní potraviny a používat kvalitní palivo. Tyto 3 faktory se navzájem doplňují a podmiňují. Aktuálně nejpopulárnější dlouhodobé nepřímé grilování větších kusů masa vyžaduje vysoký a rovnoměrný žár po dlouhou dobu. To zaručí jedině velmi kvalitní brikety, mezi kterými německé brikety Kohle Manufaktur PREMIUM hrají prim. Doba hoření (až) 4,5 hodiny mluví za vše. Komfortní zapálení briket zajistí startér (zapalovací komín) a speciální podpalovací pasta Kohle Manufaktur. Grilovací brikety se ve startéru za pomoci pasty podpálí zcela bez kouře.

Při podpalování briket doporučujeme k ochraně vašich rukou používat tepluodolné grilovací kevlarové rukavice BBQ Premium.

Plynové kartuše

Pro podpal některých plynových grilů slouží plynové kartuše, kterých máme v naší nabídce nespočet od Campingazu a Weberu.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate