Grilovací rukavice Feumeister


Grilovací rukavice a zástěry - nezbytná ochrana při obsluze grilu

Grilovací rukavice a zástěry - nezbytná ochrana při obsluze grilu

Grilovací rukavice patří bezesporu k základnímu vybavení každé obsluhy grilu a krbových kamen. Rukavice mají za úkol ochránit ruku před popálením, žárem a létajícími jiskrami. V nabídce našeho obchodu e-teplo.cz naleznete rukavice Feuermeister, Weber, Campingaz, Napoleon a GrandHall.

Mercedes mezi grilovacími rukavicemi - ochranné grilovací rukavice Feuermeister

Hledáte-li naprostou špičku v oblasti ochranných rukavic, pak zaměřte pozornost na grilovací rukavice Feuermeister BBQ Premium. Dva dokonalé modely pro naprosto dokonalou ochranu vašich rukou. Špičkové prstové kevlarové rukavice Feuermeister a standardní kožené rukavice BBQ Premium vás nenechají nikdy napospas žáru a plamenům.

Univerzální použití grilovacích rukavic

Využití rukavic není omezeno pouze na obsluhu grilu. Rukavice využijete během přikládání dřeva do krbových kamen nebo krbu. Ochranné rukavice s vysokou odolností jsou rovněž určeny pro použití v průmyslu.

Grilovací zástěry

Grilovací zástěry dodají šmrnc každé obsluze grilu a navíc ochrání oděv před mastnotou z grilovaných pokrmů. Na první pohled bude patrno kdo je šéfem grilu. V nabídce našeho obchodu naleznete různé zástěry několika významných výrobců jako např. Weber, Napoleon a GrandHall. Za pozornost stojí vychytaná a odolná zástěra Napoleon s otvírákem. Extrakvalitní zástěry nejen pro grilování vyrábí německý Feuermeister. Ty prozatím nejsou v nabídce našeho obchodu, avšak připravujeme jejich uvedení na český trh.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate