Bez kvalitních grilovacích rukavic ani ránu aneb poctivého nepálí

Čtvrtek 06. září 2018,  Autor: ,

Bez kvalitních grilovacích rukavic ani ránu aneb poctivého nepálí

Manipulace s grilovaným pokrmem, nádobím či náčiním nad rožhaveným roštem grilu obnáší vystavení rukou vyšším teplotám. Ne každý je dokáže snášet a pak je pravý okamžik pro pořízení grilovacích rukavic. Většinou nabídka obnáší jeden kus dlouhé rukavice, která kryje prsty, dlaň i předloktí. Zejména při doplňování paliva do horkého grilu za provozu rukavice plní svoji roli víc než dobře. Naprosto dokonalé palcové rukavice nabízí Napoleon. Vysoká kvalita použitého materiálu by neurazila ani slévače žhnoucí oceli. Delší rukavice jsou vesměs palcové, které chrání předloktí, avšak neposkytují až takovou pohyblivost. K tomu jsou určeny rukavice prstové. Například kevlarové prstové rukavice Weber se dají s nadsázkou přirovnat k chirurgickým rukavicím. Niť do jehly sice s nimi asi sotva navléknete, ale klidně s nimi můžete vyrazit do města či na hory, jak jsou slušivé. Jistě zahřejí a obdiv získáte, když se jimi opřete o horká kamna. Kvalitní prstovou rukavici zahrnul do nabídky i Campingaz. Australský GrandHall nabízí rukavici ve zvýhodněném setu s grilovací zástěrou. Rukavice jsou praktické a víceúčelové. Grilovací rukavice lze totiž použít nejen při grilování. Umožní úchop jakéhokoliv horkého předmětu, poslouží rovněž při obsluze kamen či kotle.

Kanadský Napoleon nabízí tepluodolnou prstovou rukavici, kterou lze používat na pravé i levé ruce. Je totiž oboustranná. To je její nesporná výhoda. V nabídce má rovněž velmi kvalitní prstové rukavice PRO. Za pozornost jistě stojí vysoce kvalitní ručně vyráběné kevlarové rukavice od tradičního německého výrobce FEUERMEISTER. Ty vynikají vysokou kvalitou, velmi pečlivým dílenským zpracováním (vyrábí se ručně), odolností do 350°C, oboustranným provedením, atraktivním obalem a hlavně - prodávají se v páru, což při ceně pod hranicí 900,- Kč zvyšuje atraktivnost tohoto produktu. Od stejného výrobce pocházejí rovněž kvalitní kožené rukavice v červené barvě.

Kuchyňské rukavice - chňapky

V sortimentu Feuermeister naleznete rovněž velmi kvalitní a atraktivní kuchyňské rukavice BBQ Premium. Chňapky díky svojí délce bezpečně ochrání před žárem a teplem nejen ruku, ale i celé předloktí.Poslouží při manipulaci s horkým nádobím během vaření, pečení, smažení nebo grilování. Vedle použití v klasické kuchyni je lze použít při grilování. Tím se zvyšuje jejich užitná hodnota. 

V naší nabídce naleznete grilovací rukavice Weber, Campingaz, FEUERMEISTERNapoleon a GrandHall.

Náš tip - grilovací rukavice najdou uplatnění i při obsluze krbových kamen a krbu.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate