Keramické grily Kamado Joe - univerzální keramické grily pro široké spektrum přípravy pokrmů


Keramické grily Kamado Joe - univerzální keramické grily pro široké spektrum přípravy pokrmů

Keramické grily Kamado Joe

Červené keramické grily Kamado Joe s pestrou škálou možností přípravy pokrmů se na českém trhu objevily před pár lety a již od počátku si získali přízeň fanoušků grilování a získali mnoho nových majitelů, jejichž řady se každoročně rozšiřují.

Co tkví za úspěchem prodeje keramických grilů Kamado Joe? Je to jednoduché. Vedle vysoké kvality dílenského zpracování, nadstandardní záruky na keramiku je to bohatá výbava a rozumná cenová politika

Pestrá výbava Kamado Joe

 • patentované celohliníkové víčko pro přesné řízení průtoku vzduchu. Odolné proti dešti, nikdy neskoroduje.
 • dokonalý závěsný systém snižuje hmotnost kopule o 96%. Vyvinuto ve spolupráci s předním světovým výrobcem pantů Weberem Knapp ve státě New York.
 • samouzavírací systém pro vzduchotěsné zavření poklopu grilu.
 • nové AMP keramické ohniště eliminuje jeho prasknutí. Tato patentovaná konstrukce ze 6 kusů vzdoruje tlakem a řeší problémy poškození.
 • patentovaný výsuvný popelník usnadňuje vymetání popela. Jednoduchým vytažením odstraníte popel z pod ohnistě.
 • zcela nové, dvakrát silnější těsnění nabízí vynikající vzduchotěsné vlastnosti a má 10x vyšší životnost. Vyvinuto ve spolupráci s Davlyn Manufacturing v Pennsylvánii, nejznámějším světovým výrobcem vysoce teplotního těsnění.
 • exkluzivní výškově nastavitelný rozdělitelný rošt DIVIDE & CONQUER s zdvojnásobuje varnou plochu. umožní vám připravit různé potraviny najednou a na různých površích.
 • dle modelu (vyjma modelu junior Joe) je pak součástí dodávky grilu mobilní podvozek s brzditelnými kolečky, odolné boční police a dělená keramická deska pro nepřímé pečení.

Funkce pece Kamado Joe

 • gril - díky vysoké teplotě až 400 C, které lze v Kamado Joe dosáhnout, naprosto skvěle a kvalitně ugrilujete cokoliv - steaky, hamburgery, ryby, žebírka aj.;
 • trouba a pec - v Kamado Joe upečete pizzu,chléb, koláče, dorty nebo sušenky jako profesionál. Takto upečené pokrmy mají zcela ojedinělou vůni a chuť než po upečení v klasické kuchyňské troubě;
 • udírna - Kamado Joe umožňuje uzení jakéhokoliv pokrmu. Teplotu lze přesně kontrolovat již od 90 C a na mírném ohni lze takto připravovat šunku, krůtu, jehněčí, kuřecí nebo žebírka po dobu šestnácti až osmnácti hodin.
Možnosti přípravy pokrmů na grilu KAMADO JOE rozšíří pestrá nabídka grilovacího příslušenství. S jeho výběrem vám rádi pomůžeme.

Něco z historie - původ pecí Kamado

Hliněné nádoby používají lidé na přípravu pokrmů už po tisíce let. Hliněné hrnce na vaření byli nalezeny ve všech částech světa a ty z nejstarších, jejichž stáří archeologové odhadli na více jak 3000 let, byli nalezeny v Číně. předpokládá se, že právě tyto kruhové hliněné nádoby na vaření jsou předchůdci moderního KAMADA, i když byla hlína nakonec nahrazena keramickým materiálem.
Po celém světě se tato základní nádoba na vaření vyvinula různými způsoby, např. TANDOOR v Indii, nebo Mushikamado v Japonsku, které používají rodiny pro napařování rýže, hlavně na slavnostních událostech. Inovace v této době zahrnuje tlumící regulátora tahové dvířka pro lepší kontrolu tepla, a také se zjistilo, že je lepší používat uhlí než dřevo. Mushikamado se poprvé dostalo do pozornosti Američanů až po 2 světové válce.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate