Plynové grily Rosle - komfortní grily se skvělou výbavou

Plynové grily Rosle - komfortní grily se skvělou výbavou

Vychytávky plynových grilů Rosle VIDERO Gx-S Vario+

 • komfortní pracovní výška - ergonomická výška samotného roštu grilu 90 cm zajišťuje příjemné grilování.
 • osvětlené ovládání - osvětlené ovládací prvky signalizující dvěma barvami hořáky v provozu (červeně) a mimo provoz (bíle).
 • velká grilovací litinová plocha VARIO+ - masivní grilovací rošt ze smaltované litiny je opatřen univerzálním systémem VARIO+ pro umístění doplňkového vybavení jako pánev WOK, pizza kámen, litinová deska či litinový kotlík.
 • rošt na ohřívání - pro odložení ugrilovaných hotových potravin slouží vyvýšený rošt umístěný v horní části prostoru pod víkem.
 • infračervená zóna „Primezone“ v postranním stolku - zóna s teplotou až 800 °C je integrovaná ve sklápěcím postranním stolku. Součástí je elektrické zapalování a Primezone má výkon 3,5 kW.
 • plotýnka integrovaná v postranním stolku - integrovaný boční hořák s plotýnkou o výkonu 3 kW lze využít pro přípravu příloh nebo omáček. Ve vypnutém stavu lze uzavřít krytem a plocha tak může sloužit jako odkládací místo.
 • nádoba na odkapávání tuku z nerezové oceli - pro snadné čistění grilu je snadno vyjímatelná nerezová nádoba pro odkapávání tuku.
 • prosklené víko grilu - víko grilu s keramickým sklem umožňuje sledovat průběh vaření. Nedochází tak k nechtěnému úniku tepla častým otevíráním víka.
 • teploměr - na víku je osazen teploměr s velkým a pěkně čitelným displejem.
 • odkládací postranní stolky - po použití lze oba stolky snadno sklopit bez použití nářadí.
 • háčky na příslušenství - gril je dodáván včetně háčků pro zavěšení náčiní na grilování jako jsou kleště nebo obracečka.
 • držák na rošty - odkládací držák na kruhové rošty systému VARIO+.
 • prostor pro plynové láhve a příslušenství - práškově lakovaná kovová dvířka ukrývají láhev s plynem, nebo vaše grilovací náčiní. G2-S: plynové láhve 5 kg G3-S / G4-S / GS-6: plynové láhve 10 kg.
 • připojovací sada na plynovou láhev - součástí každého Rösle Videro grilu je regulátor plynu s hadicí pro připojení k plynové lahvi.
 • bezproblémová manipulace - stabilní kolečka zaručují jednoduché a bezpečné přemístění grilu i na nerovném terénu.
Rosle - německá rodinná tradice od roku 1888.

Infrazóna Rosle Primezone - ať má maso šťávu

Plynové grily Rosle Videro mají ve standardní výbavě speciální infračervenou zónu Primezone. Jedná se o keramický plynový hořák, který se nachází v boční části grilu.

Nad hořákem je umístěn nerezový rošt, který lze použít oboustranně jako vyvýšený rošt, nebo naopak jako nízký rošt. Takto si snadno nastavíte jak blízko či daleko chcete jídlo umístit od hořáku. Tím samozřejmě ovlivníte teplotu, která bude působit na připravovaný pokrm. V Primezone lze teplotu nastavit až na 800 °C.

Máte rádi maso na jakýkoliv způsob? Grilované steaky, pečené maso, dušené ragú? Primezone je pro předpřípravu masa ideální. Vysoká a intenzivní teplota zajistí, že se maso během pár vteřin krásně zatáhne a uzavře veškerou šťávu. Poté je snadno přemístíte na litinový rošt, nebo do litinového kotlíku a připravíte dle vlastní chuti či vybraného receptu. Maso zůstane křehké a šťavnaté.

Pokud vás od grilovaných steaků neodradí ani větrné a nepříznivé počasí, pak si určitě musíte pořídit Primezone ochranu proti větru. Jde o nerezové plechy, které se montují po bocích Primezone a chrání tak připravované pokrmy před větrem. Zároveň pak, díky výřezům, fungují i jako držák na špízy. Ideální v kombinaci se sadou 4 kusů špízů.

Nechte maso odpočinout - je všeobecně známo, že hotové maso je dobré nechat po vytažení z grilu odpočinout. Tím se zastaví cirkulace šťávy v mase, která by po okamžitém rozkrájení vytekla ven. Méně známý už je fakt, že teplota uvnitř masa se během odpočívání o 2 až 3 °C zvýší. To je potřeba vzít v potaz při přípravě, abyste pak maso nevařili déle, než je nutné. Teplotu v jádře masa snadno změříte pomocí vpichového teploměru.

Rozšiřte své kulinářské možnosti s litinovým systémem Rosle Vario

Všechny plynové grily Rosle Videro mají v základním vybavení litinový rošt Vario. Litina je na vaření prostě skvělá. Pevný, robustní materiál, který úžasně absorbuje teplo a pak ho rovnoměrně a postupně zase vydává zpět do připravovaných ingrediencí. Ty se tak vaří, dusí, pečou, grilují či udí rovnoměrně a zůstávají krásně křehké a šťavnaté.

Litinový rošt Vario - rošt má uprostřed kruhový otvor. Ten je kompatibilní a lze do něj vložit ostatní příslušenství tohoto systému, vždy označeného jako Vario. Dodatečně si tedy můžete gril dovybavit a rozšířit své kulinářské možnosti a techniky vaření. Máte rádi klasiku jako je guláš či masové ragú? Pak ve vašem příslušenství rozhodně nesmí chybět litinový kotlík „Dutch oven“. Nebo jste nadšenec do asijské kuchyně a rádi zkoušíte nová jídla a recepty? Pak si určitě pořiďte litinovou Wok pánev. Možnosti jsou neomezené, stačí si jen vybrat.

S variabilním systémem Vario povýšíte svůj gril na kompletní venkovní kuchyni. A když dovaříte nebo budete potřebovat někam uskladnit Vario příslušenství, jednoduše ho uklidíte do držáku, který je umístěn na boční straně grilu. Držák na příslušenství Vario je v základní výbavě každého grilu, takže vám už jen zbývá vybrat, čím ho naplníte.

Komponenty systému Rosle Vario

 • litinový rošt Vario (součástí grilu Videro) - litinový rošt Vario má stejnou strukturu jako okolní zbylá část litinové grilovací plochy grilů Videro. Průměr roštu je 30 cm.
 • litinový rošt Vario (součástí grilu Videro) - litinový rošt Vario má stejnou strukturu jako okolní zbylá část litinové grilovací plochy grilů Videro. Průměr roštu je 30 cm.
 • litinový rošt RS Vario - jste milovník steaků? Litinový rošt RS Vario o průměru 30 cm vám zaručí dostatek místa pro přípravu těch nejlepších steaků s krásným grilovacím vzorkem, který je podpisem každého šéfkuchaře. A můžete zkusit i grilované ryby, hamburgery nebo zeleninu. Místa budete mít dost.
 • litinová grilovací deska Vario - grilujete rádi, často a různé druhy ingrediencí? Pak je tato litinová deska pro vás ideálním doplňkem. Deska má průměr 30 cm a skvěle se hodí pro krátké a rychlé vaření. Je oboustranná. Z jedné strany žebrovaná, což je ideální pro grilování masa. Druhá strana je hladká. Skvělá pro přípravu drobnější ingrediencí.
 • pizza kámen Vario - zbožňujete čerstvou, křupavou a křehkou pizzu? Nyní si ji můžete připravit snadno doma. Pizza kámen Vario má průměr 30 cm a díky němu proměníte váš gril na pizza pec. Stačí si už jen vybrat na jakou pizzu máte chuť. Bude to klasika Margherita nebo třeba Quattro Formaggi?
 • litinový kotlík „Dutch oven“ Vario - dušené maso, guláš, masové ragú nebo hustá polévka. Klasická, skvělá a chutná jídla jsou ideální pro přípravu v litinovém kotlíku. Litina opět zajistí rovnoměrné sálání tepla a výbornou chuť křehkého měkkého dušeného masa a ingrediencí. Kotlík má průměr 35 cm, navíc jeho víko lze použít jako pánev. Úžasně multifunkční příslušenství, které prostě musíte mít.
 • litinová pánev Wok Vario - je libo asijskou kuchyni? Litinová Wok pánev má průměr 36 cm, takže nabízí dostatek místa pro přípravu skvělých pokrmů pro spoustu hostů.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezenaProdukty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate