Infračervené grily CROSSRAY+ - designově dokonalé grily s technologií infračervených hořáků

Infračervené grily CROSSRAY+ - designově dokonalé grily s technologií infračervených hořáků

Hledáte nevšední, kvalitní a designově dokonalý gril, který navíc k tepelné úpravě pokrmů využívá infračervené technologie? Chcete se odlišit a pořídit si gril, který vybočuje z nekonečné řady konvenčních grilů? Pak věřte, že by australské plynové grily CROSSRAY+ mohly být řešením.

Infračervené grilování - moderní, rychlá a zdravá tepelná úprava pokrmů

Zastánce zdravého grilování jistě osloví nabídka elegantních australských plynových grilů CROSSRAY+, které k přípravě pokrmů využívají patentovaných infračervených hořáků. Jejich teplo proniká hluboko do grilovaných pokrmů, propéká je rovnoměrně zevnitř ven, čímž je nevysušuje, ale právě zcela naopak udržuje šťavnaté. Hořáky jsou navíc osazeny po bocích grilovací vany, tudíž nic neskapává přímo do plamene. Moderní grilovací technologie je uložena do nerezového těla z vysokojakostní nerezi 304.

Ekonomický provoz - nižší spotřeba plynu

Infračervené grily CROSSRAY+ v porovnání s grily se standardními trubicovými hořáky spotřebovávají až o 50% méně plynu. I tento faktor je argumentem pro pořízení tohoto unikátníh grilu.

3 hlavní důvody proč si pořídit plynový gril CROSSRAY+

  • kvalita a design
  • dokonalé a zdravé grilování
  • úsporný provoz. 

Plynový gril Crossray+ - jedinečný produkt australského výrobce Heatstrip

Společnost Heatsrip dominuje zejména na poli infračervených zářičů (brzy budou zařazeny do naší nabídky). Spojením důmyslného designu a mistrné hi-tech technologie vytváří nejlepší doplňky pro kvalitní pobyt ve volné přírodě. Toto know-how a letité zkušenosti, podpořené neustálým vývojem,  dovedly tým vývojářů Heatstrip k navržení tohoto skvěle vypadajícího grilu. Plynový gril Crossray+ mění zaběhlé způsoby grilování. Gril Crossray+ v sobě mísí australský design a nejmodernější technologie. Je stvořen pro pro dlouhotrvající a opakované zážitky při grilování na něm.

Plynové grily CROSSRAY+ využívají nejmodernější technologii infračerveného grilování v naprosto dokonalém designu.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezenaProdukty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate