Kvalita grilů WEBER

Čtvrtek 05. květen 2011,  Autor: ,

Je spousta grilů, které se grilům Weber podobají, nikoli však svojí kvalitou. Grily Weber se vyznačují extrémně dlouhou životností, a to díky rámové konstrukci včetně poklopu, kotli, případně grilovací vaně a všem vnitřním částem, jako např. hořákům a zapalovacím a čistícím systémům.

Ocel a porcelán - stabilní spojení grilu Weber

Poklop (víko) a kotel se vyrábí z vysoce kvalitní, silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Ta se optimálně pojí s porcelánem, kterým je povrstvována při 870° C. Jedná se o specifický proces smaltování, který umožňuje dokonalé přilnutí vrstvy porcelánu k oceli. Výsledek se pak projevuje při zahřívání a ochlazování grilu Weber, kdy se ocel a porcelán naprosto rovnoměrně roztahují a pak zase smršťují. Tato vlastnost absolutně vylučuje oprýskávání porcelánové vrstvy grilu vlivem teplotních změn a zaručuje tak tu nejlepší ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Dalším příkladem pro použití vysoce kvalitních materiálů jsou grilovací rošty. U kotlových grilů jsou palivové a grilovací rošty vyrobeny z masivní oceli, grilovací rošty jsou navíc poniklovány nebo jsou z nerezové oceli. Rošty plynových grilů Weber jsou z porcelánem smaltované litiny nebo masivní nerezové oceli. Modely grilů řady Weber Q jsou vybaveny litinovým, porcelánem smaltovaným grilovacím roštem. (výjimkou jsou elektrické grily).

Důležité spoje grilů Weber jsou svařovány a předmontovány

Předností této technologie oproti použití šroubů je vyšší odolnost vůči korozi a méně práce při montáži grilu.

Bezpečnost od začátku

Veškeré komponenty, které přivádějí plyn do grilu jsou u grilů Weber předmontovány. Tato skutečnost jednak ušetří práci, zároveň rovněž zvyšuje bezpečnost. Uživatel nemůže díly při montáži zaměnit nebo dokonce nesprávně namontovat. U každého plynového grilu Weber je ještě ve výrobě testována funkčnost zapálení.

Neměnná kvalita grilů Weber

Bezpečí uživatele je pro společnost Weber jednou z priorit. Weber se nespoléhá na namátkovou kontrolu pouze svých produktů, ale provádí ji už u nakoupeného materiálu. Každé zboží je kontrolováno z hlediska funkčnosti i kvality. Každý gril Weber je před zabalením opticky kontrolován. Co se týká plynových grilů, jsou u každého jednotlivě znovu testovány zapalování a nepropustnost. Poruchy jako např. netěsnící přívod plynu jsou tímto u každého grilu Weber vyloučeny. Weber zaručuje neměnnou kvalitu všech dílů u každého grilu.

WEBER produkuje výrobky vysoké kvalitě, proto si dovolí poskytnout až 25-ti letou záruku.

Doprava grilů WEBER po celé ČR ZDARMA

Standardní modely grilů Weber a jejich příslušenství máme skladem. Dodací lhůta ostatních činí cca týden. Vybrané grily Weber máme vystaveny na naší prodejně v Lounech, kde si je lze prohlédnout.Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate