Představujeme Vám grily GRANDHALL

Pátek 29. duben 2011,  Autor: ,

V nabídce produktů Grandhall naleznete především plynové grily, ale i gril elektrický a plynové venkovní topidlo.

Důraz u Grand Hall je kladen na funkčnost, kvalitu požitých materiálů a zejména neotřelý design.

Špičkové plynové grily GRANDHALL řady ARGON a MAXIM:

 • série grilů GRANDHALL ARGON - grily v novém designu za velmi příznivé ceny
 • série grilů GRANDHALL MAXIM - design této řady vychází z luxusní série ODEON. Jde o grily vysoké kvality v tmavě šedé barvě nebo v provedení z nerez oceli

Představujeme designové plynové topidlo TOTUM HLS

Designové plynové topidlo TOTUM HLS se stane ozdobou jakéhokoliv exteriéru. Plynová láhev je prakticky schována v těle zářiče. LED podsvícení ozvlášťnuje atmosféru vytápěného prostředí. Naprosto unikátní jsou vestavěné vysoce kvalitní reproduktory. Na základě bezdrátového přenosu lze velmi snadno připojit notebook, MP3 přehrávač, ale dokonce i telefon.

Kompletní nabídka grilů GRANDHALL

Něco o výrobci grilů GRANDHALL

Společnost Grandhall jakožto jeden z nejstarších a největších výrobců zahradních kuchyní a grilů mimo Severní Ameriku promítá do svých výrobků nové a nové nápady, inovace, technologie a v neposední řadě také unikátní design (společnost GrandHall spolupracuje dlouhodobě s Porsche Design Studio, které stojí za designovými skvosty X-série). Na grilech řady T a DS, které kromě designu vynikají funkčností, společnost spolupracovala se známým australským šéfkuchařem Neilem Perrym.

Grily Grandhall nenabízí pouze jedinečný vzhled, ale rovněž i dokonalou technologii. Grandhall je držitelem řady mezinárodních ocenění (představení prvního postranního hořáku pro plynové grily, mezinárodní  prodejce roku, ocenění „Partners in progress“, držitel ceny Technického pokroku) a patentů (Automatický elektronický podpalovací systém (Patent 4,681,529), Obvodové rozložení hořáků pro optimální výkon (Patent 5,391,076), Hořák s nastavitelným ovládáním (Patent 4,960,101).

Nejnovějším patentem společnosti Grandhall jsou např. hořáky Crossray® přinášející revoluci v grilování. Tato jedinečná technologie využívá dvou nebo čtyř vertikálně umístěných infračervených hořáků, díky kterým je zajištěn naprosto rovnoměrný ohřev. Infračervené záření prochází jídlem a uzavírá uvnitř většinu šťáv. Vaří s intenzitou dřevěného uhlí a s pohodlím úspornějšího plynového grilování. A co je nejdůležitější díky nemožnosti odkapávání tuku z připravovaných pokrmů do plamene a jejich následnému hoření je znemožněno vytváření zdraví škodlivých látek, které při procesu hoření odkapávajících tuků jinak vznikají.  Crossray® jednoduše nabízí lepší, zdravější, rychlejší a výkonnější způsob grilování.

Zahrada jako venkovní prostor pro život rozhodně není novým konceptem a jeho kouzlo v současnosti objevuje stále širší skupina uživatelů. Zahrada je v nadcházejícím období nejenom součástí Vašeho obytného prostoru, ale její ambice jsou mnohem větší. Stává se místem odpočinku, Vaším obývacím pokojem, hernou rodinám s dětmi, ale pro milovníky dobrého jídla je v létě také kuchyní. Je ideálním místem pro příjemný večírek, párty či jen klidné posezení s rodinou. Zahrady se tak oficiálně stávají rozšířením kuchyňského prostoru, jenž má zcela odlišnou atmosféru: bezproblémovou údržbu, světlo, odpočinek a výborné podmínky pro pořádání letních party.

Společnost Grandhall má dlouhou a úspěšnou historii v průmyslu zaměřeném na venkovní zábavu. Od roku 1976 je  společnost uznávaná jako jeden z největších a nejstarších výrobců zahradních kuchyní, grilů a roštů mimo Severní Ameriku.

Produkty GRANDHALL ideálně doplňují nabídku předního výrobce grilů WEBER.

Něco z historie společnosti GRANDHALL:

 • 1976 – založení společnosti
 • 1985 – zákaznické středisko, sklady a distribuční centrum otevřeno v USA
 • 2005 – Pobočka Grandhall Europe zahájila činnost v Holandsku

Historie GRANDHALL Europe:

 • 2005 – Grandhall produkty byly představeny na veletrhu Spoga
 • 2006 – Grandhall produkty jsou v prodeji ve více než 20 zemích
 • 2006 – bylo otevřeno Grandhall studio v Holandsku
 • 2007 – řada X-Serie navržená studiem Porsche Design a vyrobená Porsche Engineering Group GmbH byla představena veřejnosti
 • 2007 – Grandhall výrobky byly prezentovány na výstavách Spoga v Kolíně nad Rýnem, Maison a Objet v Paříži, Glee v Birminghamu a Sun v Rimini
 • 2008 – Francouzská firma SIFAS otevřela Grand Hall showroom nedaleko Louvru v Paříži
 • 2009 – Distributorem Grandhall pro Českou republiku se stala společnost WWC s.r.o


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate