Klokani jsou pro změnu v logu australského výrobce grilů GrandHall


Grily GrandHall - kvalitní australské grily Xenon 4, Santa Fe, Premium G3, E-Grill, Maxim G4, Elite G4, Crossray+


Grily GrandHall - kvalitní australské grily Xenon 4, Santa Fe, Premium G3, E-Grill, Maxim G4, Elite G4, Crossray+

Australský GrandHall je jedním z nejstarších a největších výrobců zahradních plynových grilů mimo Severní Ameriku. Do svých výrobků promítá nové nápady, inovace, technologie a v neposední řadě také unikátní design. Společnost GrandHall dlouhodobě spolupracuje s předními designery a jejich invence ovlivňují vzhled vyráběných produktů.

Grily GrandHall - to je vysoká kvalita za rozumnou cenu.

Plynové grily GrandHall nenabízí pouze jedinečný vzhled, ale rovněž i dokonalou technologii. Značka GrandHall je držitelem řady mezinárodních ocenění, jedním z nich je představení prvního postranního hořáku pro plynové grily a také ocenění „Partners in progress“, držitel ceny Technického pokroku a mnoha patentů. Nosným sortimentem v nabídce jsou plynové grily Premium, Maxim a Elite. V nižší cenové hladině pak zaujímají zvláštní místo grily Xenon a Santa Fe.

V naší nabídce grilů GrandHall nalezenete především plynové zahradní grily pro náročnější uživatele. Pro ty, kteří nemají možnost zahradního grilování zde máme malý kompaktní elektrický gril GrandHall E-Grill, který je vhodný třeba pro grilování na balkoně, a který poskytne plnohodnotné grilování kdekoliv je k dispozici zásuvka na 230 V. Grandhall nabízí vestavné plynové grily pro individuální obestavbu grilovacího centra. V nabídce grilů Grandhall naleznete i jeden model grilu na uhlí GrandHall Xenon v designu plynového grilu.

Možnost přestavby grilu Grandhall na zemní plyn

Máte-li v úmyslu připojit plyn k domovnímu plynovodu, lze všechny grily Grandhall řady G a gril Pro Elite přestavět na zemní plyn.

Infračervené grilování - moderní, rychlá a zdravá tepelná úprava pokrmů

Zastánce zdravého grilování jistě osloví nabídka elegantních australských plynových grilů CROSSRAY+, které k přípravě pokrmů využívají patentovaných infračervených hořáků. Jejich teplo proniká hluboko do grilovaných pokrmů, propéká je rovnoměrně zevnitř ven, čímž je nevysušuje, ale právě zcela naopak udržuje šťavnaté. Hořáky jsou navíc osazeny po bocích grilovací vany, tudíž nic neskapává přímo do plamene. Moderní grilovací technologie je uložena do nerezového těla z vysokojakostní nerezi 304.   

Plynové grily Grandhall kombinují pěkný vzhled, prvotřídní kvalitu, skvělou výbavu a příznivou cenu. Plynové grily CROSSRAY+ využívají nejmodernější technologii infračerveného grilování v naprosto dokonalém designu.


Produktové listy GrandHall 2011 (Designová řada) Produktové listy GrandHall 2011 (Designová řada) otevřít | stáhnout
Produktové listy GrandHall 2011 Produktové listy GrandHall 2011 otevřít | stáhnout

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate