Absolutní komfort a luxus - venkovní grilovací kuchyně GrandHall STONE ISLAND OUTDOOR KITCHEN

Úterý 17. září 2019,  Autor: ,

Komfortní. Vybavené. Luxusní. Velké. Krásné. Povedené. Samá superlativa. Čeho se týkají: Jde o limitovanou edici z dílny australského výrobce Grandhall.

Venkovní grilovací kuchyně GrandHall STONE ISLAND OUTDOOR KITCHEN - velmi kvalitní a designově povedené venkovní grilovací centrum s dostatkem úložného prostoru pro maximální komfort při přípravě jídel na zahradě nebo terase. Novinka pro rok 2020 představuje to nejlepší z nabídky australského výrobce grilů GrandHall. Venkovní kuchyni tvoří nerezový gril GrandHall Elite G4, který je spolu se dřezem a bočním vařičem vestaven do kamenné pracovní desky. Vše je obloženo umělým kamenem v černošedé barvě. Velmi dobře vybavené grilovací centrum obsahuje prvotřídní plynový gril s velkou grilovací plochou v exkluzivním designu pro opravdu náročné milovníky grilování. Grilovací kuchyně Grandhall disponuje velkým výkonem, o který se postarají čtyři hlavní nerezové hořáky, zadní zadní infračervený keramický hořák pro pomalé opékání na otočném rožni (Rotisserii - příplatkové příslušenství, není součástí dodávky grilu) a vše doplňuje boční hořák, zapuštěný do pracovní desky. Užitnou hodnotu venkovní grilovací kuchyně zvyšuje vestavný dřez s baterií, která učiní z grilovacího centra samostatnou a nezávislou kuchyni. Díky tomuto kuchyňskému modulu gril splní vysoké hygienické požadavky v rámci grilování ve veřejném provozu. Ve dřezu lze umývat potraviny pro grilování vč. rukou, nežádoucí zbytky odkládáte do koše, který umístíte do skříňky. Ve skříňce pod dřezem je plastový odpadkový koš. Mnoho úložného prostoru - grilovací příslušenství, bbq omáčky a koření s čistícími prostředky snadno uložíte do vysouvací zásuvky pod grilem. Za dvířky v pravé části venkovní kuchyně je prostor pro umístění plynové láhve.

Pozor na jeden detail - aby šlo otevřít víko grilu a nenarazilo přitom na zadní stěnu, musí stát celá jednotka cca 10 cm od zdi. Výrobce primárně počítá s umístěním celé sestavy do prostoru. Kamenem je obložena i zadní část grilovacího centra.

Hlavní přednosti

 • maximální komfort
 • jedinečné řešení
 • prvotřídní kvalita
 • design
 • velká grilovací plocha
 • bohatá výbava
 • boční hořák
 • skříňka se dřezem, baterií a odpadkovým košem
 • vysouvací úložná police
 • skříňka pro plynovou láhev.

Dostupnost

 • předpokládané naskladnění se očekává v lednu 2020
 • omezené množství - limitovaná edice.
Pozor - omezené množství. Luxusní grilovací centrum GrandHall STONE ISLAND OUTDOOR KITCHEN bude dostupné pouze v omezeném množství. Dá se říci, že se jedná o limitovaný model, kterého bude vyrobeno pouze omezené množství a dodávka se  již nebude opakovat. Hledáte-li komfortní grilovací centrum, neváhejte s objednávkou.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate