Designová závěsná krbová kamna Rocal D-7 - atraktivní moderní kamna

DOPRAVA NOVINKA

Designová závěsná krbová kamna Rocal D-7 - atraktivní závěsná kamna do moderního interiéru. Ne nadarmo patří model D-7 k jednomu z nejoblíbenějších závěsných krbů. Jeho mimořádně... více informací

Výrobce ROCAL
EAN182330
KategorieLuxusní a designová kamna
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 97163 CZK 97 163 Kč 80 300 Kč bez DPH

Designová závěsná krbová kamna Rocal D-7 - atraktivní moderní kamna

Designová závěsná krbová kamna Rocal D-7 - atraktivní závěsná kamna do moderního interiéru. Ne nadarmo patří model D-7 k jednomu z nejoblíbenějších závěsných krbů. Jeho mimořádně elegantní a nápaditý vzhled zaujme na první pohled, a přesto je tak univerzální, že bude vypadat skvěle v jakémkoliv interiéru. Připojení do komína je možné jak nahoru, tak dozadu nebo do boku (kolenem kouřovodu).

Dodací lhůta

  • cca 8 týdnů.

Rozsah dodávky

  • součástí dodávky je: krbová vložka
  • součástí dodávky není (příplatkové příslušenství): spalovací komora zezadu, storpní deska, externí přívod vzduchu, závěsný systém.

Něco o výrobci - ROCAL

Všechny produkty jsou vyráběny výhradně v naší továrně nacházející se 50 km od Barcelony, bez zprostředkovatelů, abychom zaručili kvalitní zdroj všech materiálů, které tvoří krby Rocal. Rocal má 30leté zkušenosti v oboru vytápění domácností jsou nejlepší zárukou kvality našich výrobků. Rocal má od svého založení v roce 1982 stejné poslání: vytvářet řadu produktů, které vašemu domovu propůjčí veškerý komfort krbu na dřevo.

Kvalita a design

Společnost Rocal je plně odhodlána poskytovat funkční a krásný design. Úzce spolupracujeme s designéry, abychom vytvořili produkty, které spojují ty nejlepší vlastnosti, které oceníte ve svém domově. Rocal nabízí širokou škálu produktů, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu domovu. Naše kamna jsou výsledkem hi-tech výrobních metod v kombinaci s ručně vyráběnou povrchovou úpravou. Proces, ve kterém je veškerá pozornost věnována detailu a jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály. Naším cílem je poskytnout funkční design, který lahodí oku. Chceme, aby naše produkty zapadly do vašich projektů. Jedním z našich prioritních cílů je zajistit bezpečnost ve vaší domácnosti prostřednictvím kvalitních produktů a profesionálních distributorů a montérů.

Tech. parametry

Jmenovitý výkon [?]kW7,7
VýkonkW5-9
Účinnost%82
Průměr kouřovodumm150
Dvojité spalování [?]ANO
Připojení kouřovoduhorní
Přívod externího vzduchu [?]ANO

Ke stažení


Rocal D-7 - technický list Rocal D-7 - technický list otevřít | stáhnout

Dotaz na produkt:

Designová závěsná krbová kamna Rocal D-7 - atraktivní moderní kamna

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Podobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate