E-SHOP vs. KAMENNÝ OBCHOD

Pátek 13. květen 2011,  Autor: ,

E-SHOP vs. KAMENNÝ OBCHOD

Kamenný obchod naše společnost HAGAS servis provozuje od roku 1990. Nosným sortimentem je prodej plynových spotřebičů, tepelných zářičů, čerpací techniky, krbových kamen, grilů a instalačního materiálu.

Obchod, stejně jako vše ostatní, za léta prošel mnoha změnami. Zdokonalil se systém zásobování, rozrostl se počet dodavatelů, výrobců a dovozců, nabídka sortimentu mnohonásobně převyšuje poptávku. Vedle toho se přirozeně rozšířila konkurence, kterou posílily zejména obchodní řetězce a v neposlední řadě e-shopy. E-shopové nakupování je trendem posledních let. Nyní je nákup v obchodech a na internetu rovnoměrně rozložen. Do budoucna se očekává, že se internetový prodej výrazně zvýší. Hlavním důvodem je jednak pohodlí nákupu, jednak příznivější cena. Cenová politika prodejců se liší, avšak není smyslem tohoto článku prodejní praktiky analyzovat.

Stejně jako je zbytečný "boj" kamenných maloprodejen s řetězci, tak i internetová konkurence je obrovská. Dle našeho názoru určitě není nejdůležitějším faktorem nejnižší cena. Zásadní je výběr a nabídka zboží, jeho kvalita, dostupnost servisu, příznivá cena a rychlost a spolehlivost dodávek.

Jakožto provozovatelé internetových obchodů www.e-teplo.cz www.cerpadla-shop.cz www.tepelne-zarice.cz a www.plynove-topeni.cz se opíráme o sortiment léty prověřený, zpravidla naskladněný na kamenné prodejně, o produkty od takových dodavatelů, kteří si hledí patřičných pravidel a podmínek, za jakých na internetu prodávat.

Prodat zboží lze velmi jednoduše, kvalita prodejce se však projeví až v momentě, když je zboží poškozeno a je zapotřebí provést opravu. Další devizou je spojení prodeje s poskytnutím služeb, a to zejména při prodeji krbových kamen a plynových spotřebičů, které naše společnost HAGAS servis poskytuje.

Internetovou prezentaci společnosti HAGAS servis můžete shlédnout ZDE


Veškeré dotazy či poptávky směřujte na náš mail obchod@hagas.cz

Za HAGAS servis s.r.o.
Martin PELC
jednatel
 Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate