Elektrické grily WEBER - pohodlné grilování

Pátek 20. březen 2015,  Autor: ,

Elektrické grily WEBER - pohodlné grilování

Každým rokem stoupá počet prodaných elektrických grilů Weber. Postupně mizí špatné předsudky a elektrické grily Weber si hledají své místo mezi plynovými grily a kotlovými grily na dřevěné uhlí.

Elektrické grily Weber mají několik výhod a předností

  • snadná instalace
  • po zapnutí (230 V) se ohřeje grilovací rošt na požadovanou teplotu a může se grilovat
  • úspora místa
  • vhodné pro grilování na balkónech a terasách.

Elektrické grily WEBER jsou v klasickém stolním provedení a nebo na praktické konstrukci, díky které je pracovní deska vyšší a z grilu se stává plnohodnotný grilovací nástroj.

Na žáru záleží, aneb teplota rozhoduje

Pro získání aroma typického pro grilované pokrmy není rozhodující, jaký zdroj tepla gril používá, nýbrž dosažená teplota. Weber elektrické grily Weber zajistí velmi vysoký žár, který je optimálně využit a zefektivněn použitím poklopu. Na grilovaném pokrmu se tak získá standardní mřížkování, které se stalo symbolem kvalitního grilování.

Ryhlost ohřevu elektrického grilu Weber

Elektrické grily Weber dosáhnou optimální grilovací teploty pro šťavnatý steak s křupavým mřížkováním stejně rychle jako plynové grily nebo kotlové grily na dřevěné uhlí Weber.

Elektrické grily Weber lze použít kdekoliv

Domácí terasa nebo balkón městského bytu jsou ideální místa pro jejich využití. Elektrické grily Weber jsou skladné, potřebují málo místa, nezabírají nic nad rámec rozměrů elektrického grilu a hlavně - neprodukují kouř ani zápach. Sousedé pak cítí pouze vůni grilovaných pokrmů. Své příznivce elektrické grily Weber získaly i mezi karavanisty, kteří ušetří místo ve svém vozidle (nemusí skladovat a převážet plynovou láhev či balení dřevěného uhlí) a hlavně velmi pohodlně a rychle připraví gril k použití.

Modely elektrických grilů Weber

Grilovací příslušenství Weber

K elektrickým grilům Weber nabízíme širokou nabídku grilovacího příslušenství Weber, které usnadní a zpříjemní obsluhu každého elektrického grilu Weber.

Dostupnost a dodávka elektrických grilů Weber

Pokud elektrické grily Weber nemáme skladem, dodávka do cca týdne. Doprava po celé ČR zdarma.

 Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate