Grilovací brikety Kohle Manufaktur - záruka kvalitního grilování

Úterý 18. duben 2023,  Autor: ,

Grilovací brikety Kohle Manufaktur - záruka kvalitního grilování

Grilovací sezóna 2023 se kvapem blíží a na čase je pořídit kvalitní palivo do vašeho uhelného grilu. Pro kvalitní grilování je nutno splnit tři základní podmínky - pořídit kvalitní gril, grilovat kvalitní potraviny a používat kvalitní palivo. Tyto faktory se vzájemně ovlivňují, doplňují a podmiňují. V praxi drtivá většina lidí po pořízení grilu laboruje s uhlím a briketami od různých výrobců. Masivní prodej levného paliva v řetězcích tomu nasvědčuje. Krok je to logický. Proč nezkusit palivo v nižší cenově hladině. Zejména když každý obal tučným písmem hlásá kvalitu, vysoké teploty, dlouhou dobu hoření, ekologicky šetrný výrobek apod. Zkušenost je nesdělitelná, jak praví klasik. Avšak realita je jasná. Každý, kdo si dává záležet na kvalitě grilovaného pokrmu, každý, kdo požaduje vysoký a rovnoměrný žár po dlouhou dobu, ten volí kvalitní brikety. Jiná možnost neexistuje. Bohužel. Nebo bohudík. Buřta, klobásu či plátek kuřecího lze opéct na čemkoliv. Pečeně, steaky, velké kusy masa, sele, krůta - ty již požadují dlohodobou přípravu za konstatního vysokého žáru. A není nic horšího, než když vyhasne palivo během grilování. Jak tomu zabránit? Pořídit kvalitní brikety nebo uhlí. Je to uzavřený kruh. Naštěstí z něj známe cestu.

Kvalitní grilovací brikety jsou podmínkou pro kvalitní grilování. Německé prvotřídní brikety Kohle Manufaktur PREMIUM zaručí extra dlouhý požitek z grilování. Brikety Kohle Manufaktur PREMIUM byly vyvinuty pro všechny, kterým záleží na kvalitě nejen na grilovacím roštu, ale také pod ním.  Aktuálně nejpopulárnější dlouhodobé nepřímé grilování větších kusů masa vyžaduje rovnoměrný žár po dlouhou dobu. To zaručí jedině velmi kvalitní brikety, mezi kterými německé brikety Kohle Manufaktur PREMIUM hrají prim. Doba hoření (až) 4,5 hodiny mluví za vše.

Hlavní přednosti

  • dlouhá doba hoření (až 4,5 hodiny)
  • vysoký a rovnoměrný žár
  • zapálení bez dýmu díky zapalovací pastě
  • praktické balení v papírové tašce.

Grilování bez kompromisu - kvalitní grilovací brikety Kohle Manufaktur PREMIUM

Grilovací brikety Kohle Manufaktur - velmi kvalitní palivo pro uhelný gril s dlouhou dobou hoření.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate