Grilovací studio NAPOLEON v Lounech

Středa 16. květen 2012,  Autor: ,

Expozice kanadských grilů NAPOLEON v našem grilovacím studiu v Lounech

Expozice grilů v našem grilovacím studiu v Lounech byla rozšířena o kanadské grily NAPOLEON. Na vlastní oči si tak můžete prohlédnout kvalitu kanadských grilů Napoleon. Můžete odklopit víko grilu Napoleon a posoudit, jak velká grilovací plocha splní Vaše nároky na grilování. K dispozici je široká škála grilovacího příslušenství Napoleon.
 


Grily Napoleon http://www.e-teplo.cz/__images/upload/products/admin/nap_nk22ck_l.jpg http://www.e-teplo.cz/__images/upload/products/admin/nap_nk22ck.jpg http://www.e-teplo.cz/__images/upload/products/admin/le485rsb-black.png http://www.e-teplo.cz/__images/upload/products/admin/nap_travelq_obr1.jpg
Grily NAPOLEON
přehled produktů

Gril Napoleon
NK22CK-C

Gril Napoleon
NK22CK-L
Gril Napoleon
LE485RSBPK
Gril Napoleon
TRAVEL Q


Výstava grilů Napoleon

V expozici grilovacího studia v Lounech si nyní můžete prohlédnout následující kanadské grily NAPOLEON :

Kompletní nabídku grilů Napoleon naleznete na adrese http://www.e-teplo.cz/grily-napoleon.html.Grily Napoleon jsou novinkou, ale mají dlouhou historii

Kanadský výrobce prvotřídních grilů Napoleon není v Čechách neznámý. Kanadské grily Napoleon se prodávají již několik let, ale teprve nyní nastala doba, kdy vzdělaný a náročný český milovník grilování dokáže ocenit prvotřídní zpracování a vysokou kvalitu grilů Napoleon a je ochoten za tyto přednosti zaplatit. Vynaložené peníze se zcela jistě vrátí v podobě letitého bezproblémového fungování grilu Napoleon. Že si je výrobce Napoleon vědom kvality svých grilů dokazuje nadstandardní záruka, kterou na své grily Napoleon poskytuje. Více se k tématu kvalita kanadských grilů Napoleon dočtete ve článku Doživotní záruka na kanadské plynové grily Napoleon.
 

Léto na grilu s Josefem Mladým a grily Napoleon

Dodavatel grilů Napoleon, připravuje projekt "Léto naGrilu" který bude mít svůj prostor také v televizi. Tváří tohoto projektu je známý zahrádkář a  gourmet Josef Mladý. Tento projekt budeme bedlivě sledovat a rádi se s Vámi podělíme o novinky z oblasti grilování, především na grilech Napoleon.

Prezentaci grilů Napoleon bude věnován patřičný prostor v rámci vysílání Receptáře prima nápadů na televizní stanici Prima family. První televizní relace byla odvysílána v sobotu 5. května 2012. Kanadské grily Napoleon rozhodně stojí za Vaší pozornost.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate