Infračervené zářiče HEATSTRIP - designově dokonalá špičková australská topidla pro náročnou klientelu

Středa 25. červenec 2018,  Autor: ,

Infračervené zářiče HEATSTRIP - designově dokonalá špičková australská topidla pro náročnou klientelu

Stejně jako v ostatním sortimentu, český trh je nasycen množstvím značek infračervených zářičů pro lokální vytápění. Široké cenové rozpětí odpovídá kvalitě těchto zařízení a uspokojí téměř všechny požadavky uživatelů. Pokud se však zaměříme na aplikace, které mají opravdu náročné požadavky na elektrická topidla, řešením by mohla být dodávka elektrických topidel HEATSTRIP. Tento světově proslulý australský výrobce klade u svých produktů zřetel na prvotřídní kvalitu, bezúdržbovost, dlouhou životnost a skvělý design. Vedle toho jsou topidla HEATSTRIP velmi nízká, takže neruší v interiéru ani exteriéru. Bílé řady Indoor a Elegance navíc splynou s bílým stropem. Nespočet možností instalace (od standardní konzole, přes zavěšení na řetízky až po zapuštěnou montáž do speciálního rámu) je další výhodou těchto prvotřídních zářičů. Všechny zářiče HEATSTRIP jsou korozivzdorné, což umožní jejich použití v náročných podmínkách (zvýšená vlhkost, obsah soli ve vzduchu). Vysoký stupeň elektrického krytí předurčuje montáž topidel do venkovního prostředí (vyjma řady Indoor). Řady Design, Elegance a Indoor sálají teplo celým povrchem speciální hliníkové desky, a to zcela rovnoměrně a bez průvodního světelného efektu. Infrazářiče Max jsou určeny zejména pro komerční využití. Tělo zářiče je z robustní slitiny, výkonný topný zdroj využívá unikátní technologie LOW-GLOW, která vydává velmi intenzivní teplo, ale má nízkou svítivost. Obecně lze topidla HEATSTRIP použít k lokálnímu vytápění soukromých i komerčních prostor. Od teras a pergol u grilování, přes obchody, restaurace, kavárny a bary po výrobní haly a sklady. Dá se říci, že téměř všude.

Hlavní přednosti infračervených zářičů HEATSTRIP

  • atraktivní design
  • malá výška topidla = tenké provedení (vyjma modelu MAX)
  • kvalita
  • účinnost
  • zdraví prospěšný provoz
  • snadná montáž
  • bezúdržbová konstrukce
  • antikorozní ochrana.

Jak zářiče HEATSTRIP fungují

Teplo se od zářičů šíří z jejich hladkého hliníkového povrchu (vyjma modelu MAX) na principu infračerveného záření. Teplo sálá rovnoměrně z celého povrchu zářiče HEATSTRIP, přičemž neohřívá vzduch, ale osoby a předměty v dosahu záření. Vysokou účinnost infrazářičů HEATSTRIP umocňuje absence světelné složky, čímž je předáváno pouze teplo.

Sálavé teplo je zároveň pro lidský organismus nejpřirozenější. Zářiče HEATSTRIP nevíří prach, tudíž nebrání použití u osob s alergií nebo astmatem. Infrateplo navíc blahodárně působí na prohřívání kloubů, což zase ocení osoby trpící revmatologickými potížemi (princip infrasauny).

Všechny zářiče HEATSTRIP jsou opatřeny ochranou proti korozi. Lze je tedy instalovat do prostředí, kde je větší vlhkost či obsah soli ve vzduchu. Vedle bazénů to je např. použití v přímořských letoviscích, kde oba uvedené aspekty výrazně ovlivňují místní klima. A kdo jiní než Australané by měli být v tomto ohledu mistři, když je slaná voda obklopuje ze všech stran.

Hladký povrch topidel HEATSTRIP je zárukou hygieničnosti, minimální údržby a dlouhé životnosti.

A pokud přidáme k výše uvedeným vlastnostem vysokou kvalitu, atraktivní design a velmi malou výšku, nenajdeme jediný důvod, proč si tato australská topidla HEATSTRIP nevybrat a nesvěřit jim starost o naší tepelnou pohodu a komfort.

Historie HEATSTRIP

První tepelné zářiče HEATSTRIP byly v Austrálii představeny v roce 2004, když designerský tým spol. Thermofilm Australia přišel s novou generací moderního sálavého vytápění.

První model tepelného zářiče byl určen pro interiérové aplikace a obratem si získal renomé zejména ve školách a komerčních budovách napříč Autrálií a Novým Zélandem.

Logicky následoval vývoj zářičů pro venkovní použití. Vyrobit venkovní topidlo s vyšší provozní teplotou byla velká výzva a tisíce hodin vývoje a  testování vyústily ve vyprojektování unikátního topidla ve vyjímečném a revolučním designu.

Výsledkem je široká škála produktů, které v současné době představuje 5 produktových řad - infračervené zářiče Elegance, Design, Max a Indoor a plynová topidla HEATSTRIP. Je jedno jaké máte požadavky na venkovní či interiérové topidlo - z široké nabídky si vybere každý.

Plynové topidlo na zemní plyn

Ojedinělým a unikátním topidlem v nabídce HEATSTRIP je závěsný zářič HEATSRIP na zemní plyn.

Společnost Thermofilm je oprávněně hrdá, že HEATSTRIP nese originální design, je jedničkou ve spolehlivosti a je etablovanou značkou ve světovém měřítku.


Fotografie k článku

Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate