Infračervený zářič Tansun Eclipse Triple ECLT-225IP - 2,25 kW - elegantní nesvítivý keramický infrazářič pro vytápění interiérů a exteriérů

DOPRAVA

Infračervený zářič Tansun Eclipse Triple 2,25 kW - elegantní nesvítivý keramický zářič. Verze Double zářiče Tansun Eclipse s příkonem 2,25 kW poskytuje energeticky účinné teplo bez světelného... více informací

Výrobce TANSUN
KategorieInfrazářiče, infračervené zářiče
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 19965 CZK 19 965 Kč 16 500 Kč bez DPH

Infračervený zářič Tansun Eclipse Triple ECLT-225IP - 2,25 kW - elegantní nesvítivý keramický infrazářič pro vytápění interiérů a exteriérů

Infračervený zářič Tansun Eclipse Triple 2,25 kW - elegantní nesvítivý keramický zářič. Verze Double zářiče Tansun Eclipse s příkonem 2,25 kW poskytuje energeticky účinné teplo bez světelného spektra. Tepelný infrazářič Tansun Eclipse Double je určen pro ohřev interiérů a exteriérů.

Řada keramických nesvítivých infrazářičů Tansun Eclipse byla speciálně navržena pro vytápění bez světelného spektra. Využívá infračervenou technologii dlouhých vln, která je považována za jednu z nejúčinnějších forem infračerveného vytápění na trhu.

Řada Eclipse zahrnuje pokročilou technologii keramického ohřevu, která dodává zářičům o 35% vyšší energetickou účinnost než výrobky s krátkovlnným infračerveným zářením, což je činí ideálními pro komerční prostory a vytápění v pohostinství.
Stylový a účinný

S dokonalým designem s integrovaným reflektorem je infrazářič Eclipse Double považován za jednu z energeticky nejúčinnějších forem infračerveného vytápění na trhu. Elegantní luxusní design v černé barvě je skvělou volbou pro architekty a dodavatele, kteří chtějí keramický zářič s nulovým světelným spektrem. Tansun Eclipse Double obsahuje keramické prvky s dlouhou životností, které jsou vysoce účinné a odolné.

Tento vysoce kvalitní infrazářič lze namontovat na nastavitelné konzoly, které umožňují nasměrovat teplo přesně tam, kde je to nutné. Jeho atraktivní design zaručuje, že je jednak účinný a zároveň dokonale splyne s okolím. Eclipse Double je k dispozici v provedení s příkonem 1,5 kW bez jakéhokoliv skla nebo svítivosti.

Parametry

 • výrobce: Tansun
 • typ topidla: Tansun Eclipse Triple ECLT-225IP - 2,25 kW
 • výkon: 2250 W
 • technologie: keramický infrazářič
 • ampéry: 9,78 A
 • napájení: 230V/50 Hz
 • zdroj tep. energie: elektřina
 • počet fází: 1
 • topný element: keramické topné těleso
 • teplota topného elementu: 600 °C
 • krytí: IP X4
 • do velmi prašného prostředí: NE
 • regulace: Ne / externí
 • dálkové ovládání: NE
 • orientační úhel sálání: 100°
 • délka napájecího kabelu: 3 m
 • hmotnost: 7,1 kg
 • rozměry ( Š x V x H): 130,3 x 11,1 x 16,9 cm
 • barva: černá
 • záruka: 2 roky
 • mobilita / umístění: stěna - náklon
 • zapuštění do rámu do podhledu: NE
 • stojan: NE
 • doporučená výška instalace: 2 - 2,5 m
 • orientační plocha vytápění - interier: 20 - 25 m2
 • orientační plocha vytápění - exterier: 4 - 6 m2.

Minimální montážní výška

 •     od podlahy: 2,0 m
 •     od stropu: 0,3 m
 •     od boční stěny: 0,5 m.

Držáky a úchyty

Tansun nabízí celou řadu univerzálních, snadno instalovatelných držáků pro infrazářiče Tansun.

Tyto vysoce kvalitní konzoly umožňují jak flexibilitu při instalaci, tak správné umístění infrazářičů Tansun tak, aby umožnily volný oběh vzduchu kolem zářičů po jejich nainstalování. Tím se zabrání případným poruchám a současně se eliminuje zbarvení tkanin a hořlavých materiálů kolem infrazářičů.

Tansun nabízí výjimečnou službu návrhů vytápění na míru, takže výrobci slunečníků mohou namontovávat topné produkty Tansun na specifické markýzy a slunečníky bez jakýchkoliv problémů.
Nabídka držáků a úchytů (ceny na vyžádání)

    jednoduchý držák
    držák s dvojitým ukotvením
    ramenový držák na konstrukční profily
    360° kruhový úchyt
    distanční ramenový držák.

Příslušenství pro nejvyšší úspory energie

Tansun nabízí široký výběr ovladačů a regulátorů vytápění, které jsou vhodné pro téměř jakoukoli situaci a potřebu. Nemyslíme si, že tam, kde se jedná o úsporu energie a nákladů, by měly být vytápěny prázdné prostory, nebo by se mělo vytápět více, než je potřeba. V kombinaci se spínačem přímo na zářiči (PIR)  a/nebo dálkovým ovládáním Tansun lze řadu našich infrazářičů snadno nastavit na určitý tepelný výkon a spotřebu a zajistit tak maximální uživatelský komfort a zároveň úsporu energie.
Individuální přístup a řešení na míru - silná stránka Tansun

Firma Tansun neustále spolupracuje s architekty a inženýry, kteří mají požadavky na návrhy topení na míru pro speciální druhy vytápění.

Jako zkušenný výrobce infrazářičů ve Velké Británii může firma Tansun vyrábět zářiče přímo na míru tak, aby splnila vaše specifické požadavky. Tansun je schopen navrhnout design a vyrobit rámy a konzoly přímo pro konkrétní prostor nebo projekt.

V průběhu let Tansun měl velkou výsadu pomoci mnoha zákazníkům jako jsou lyžařská střediska, kostely, restaurace a další prostory, což představuje mnoho let odborných znalostí v oblasti vytápění.
Unikátní návrhy vytápění

    Každé prostředí nebo prostor je jiné a firma Tansun s jednou z největších nabídek komerčních, domácích a průmyslových infrazářičů na světě plně pochopila tento koncept a jako výsledek nabízí specifické návrhy vytápění na míru.
    Tansun usiluje o to, aby splnil individuální požadavky jednotlivých zakázek.
    Tansun umí navrhnout a vyrobit rámy a úchytové konzoly na míru, které budou vyhovovat vašim požadavkům na vytápění a design.
    Služba vlastního brandingu umožňuje, abyste měli vaše infrazářiče v libovolném odstínu RAL, čímž napomáhá sladit zářiče s konkrétním prostředím a barevným schématem.
    Tansun nabízí také různé konzoly, zpožďovače sepnutí a regulátory, které zářiče vhodně doplňují a pomohou vytvořit jedinečný design vašeho topného systému.

Vlastní logo a barva - vylepšete vzhled infrazářičů v jakémkoliv prostředí

Při vytváření nového vzhledu vaší kavárny, baru nebo restaurace může být obtížné zvolit správný model a barvu zářiče. V neustále se rozvíjejícím tržním prostředí  vám služba firmy Tansun pomůže zvýšit povědomí  a definovat osobitost vašeho podnikání.
Zlepšete povědomí o vaší značce

    barevné motivy, které odpovídají jakémukoliv vnitřnímu nebo venkovnímu prostoru
    vylepšete svou obchodní / firemní značku
    vlastní branding poskytuje výhody oproti konkurenci
    jedinečná služba firmy Tansun umožňuje zvolit jakoukoliv práškovou barvu dle vzorníku RAL pro infrazářiče včetně možnosti uvedení vaší značky (logo).

Tansun časový zpožďovač vypnutí infrazářičů (cena na vyžádání)

Časový zpožďovač vypnutí Tansun je ideální pro energetickou úsporu a ovládání venkovních infrazářičů. Má vysoké krytí IP66 a umožňuje nastavení vypnutí zářiče na předem stanovenou dobu od 2 do 20 minut.

    ideální pro kontrolu úspory energie exteriérových infrazářičů a osvětlení. Vhodný také do vlhkých interiérů
    zapnutí stisknutím dotykové plochy.  Po uplynutí určitého nastaveného časového úseku se automaticky vypne
    osvětlené dotykové spínače pro snadné ovládání za tmy
    pevný, odolný, polykarbonátový povrch s IP66 krytím

Ideální pro

    kuřácké přístřešky
    bary
    restaurace
    všude tam, kde je vyžadováno regulované teplo a osvětlení.

Regulátory výkonu infrazářičů (ceny na vyžádání)

Tansun nabízí výběr ovládacích prvků infrazářičů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly téměř každé situaci a potřebě.

Tam, kde se jedná o úsporu energie a nákladů, není možné, aby se vytápěly prázdné prostory, nebo by zářiče vytápěly více, než je požadováno. V kombinaci s detektorem PIR (přítomnost detektoru) a/nebo s dálkovým ovládáním lze širokou škálu infrazářičů Tansun jednoduše nastavit na určitý tepelný výkon a spotřebu energie a zajistit tak maximální uživatelský komfort a úsporu energie.

Quarzheat Eco-Control

    Tansun 3.0kW BLUETOOTH DIMMER s chytrým ovládáním.
    ovládání infrazářičů až do příkonu 3.0kW
    postupné snižování teploty pomocí specializované aplikace Bluetooth (iOS nebo Android)
    IP65 krytí pro interiéry i exteriéry

TANSUN dálkový ovladač

    tento 6-ti kanálový dálkový ovladač umožňuje individuální ovládání až 6-ti zářičů, které je potřeba regulovat nezávisle na sobě. Dálkový ovladač může komunikovat s přijímačem pouhým stisknutím tlačítka, což z něj dělá uživatelsky nejsnadnější a nejpřívětivější regulátor vytápění na trhu.
    infrazářič ovládá 2kW přijímač i na dálku mimo přímou viditelnost na zařízení.
    elegantní kompaktní design
    dálkový ovladač musí být v přímé viditelnosti regulátoru
    kód výrobku: QEC30

2 kW přijímač

    bezdrátový nástěnný přijímač dálkového ovládání TANSUN.
    umožňuje regulaci infrazářičů až do příkonu 2kW.
    přijímač umožňuje regulovat výkon v krocích 0 – 50 – 75 – 100% výkonu. V prostoru lze použít nezávisle až 1000 těchto regulátorů

6.5 kW přijímač

    bezdrátový nástěnný přijímač dálkového ovládání TANSUN.
    umožňuje regulaci infrazářičů až do příkonu 6,5kW. Přijímač umožňuje regulovat výkon v krocích 0-50-75-100% výkonu. V prostoru lze použít nezávisle až 1000 těchto regulátorů. Vhodný pro průmyslové prostory s požadavkem na vysoký spínaný výkon.

Něco málo o společnosti Tansun

Jako přední výrobce infrazářičů ve Velké Británii začal Tansun propagovat koncept elektrického infračerveného vytápění před více než 35 lety. Každá řada infrazářičů byla jedinečně navržena a vyrobena tak, aby se dala použít pro různé typy vytápění.  Vysoce kvalitní infrazářiče byly vyvinuty s ohledem na estetiku a efektivitu vytápění. Společnost Tansun vyvinula řadu infrazářičů odolných proti vlhkosti a dalším nepříznivým povětrnostním vlivům, vhodných zejména pro venkovní vytápění. Zářiče využívají inovativní technologii krátkých vln, čímž uvolňují teplo bez jakéhokoliv vlivu proudění vzduchu či větru.

Elektrické zářiče jsou plně IP kompatibilní, bez nutnosti údržby a bez jakéhokoliv času potřebného na jejich zahřátí. Tím tedy ideální pro různé druhy komerčního vytápění. Zářiče používají různé typy infračerveného záření v závislosti na vytápěných oblastech, na které se zaměřují. Máme k dispozici také quartzové infrazářiče, které jsou optimální pro oblasti, kde je vyžadováno jemné teplo bez jakékoliv svítivosti.

Tansun nabízí velký sortiment příslušenství, kompatibilní se všemi infrazářiči, včetně regulátorů, časových spínačů a úchytů, což má za následek jeden z energeticky nejúčinnějších a nejlevnějších topných systémů na trhu. Tansun nabízí infrazářiče, které vyhovují téměř jakékoliv potřebě vytápění, od stropních infrazářičů přes low glare zářiče (s nízkou svítivostí), venkovní komerční zářiče až po ​​mobilní infrazářiče.

    Svěřte svoji tepelnou pohodu a komfort do rukou profesionálů. Teplo bez kompromisu - to je TANSUN.

Tech. parametry

VýkonkW2,25
Vyhřívaný prostor (m2)m24-25
Elektrické krytíIPX4
ProudA9,78
NapětíV230
Dálkové ovládáníNE
Šířka [?]mm1303
Výška [?]mm111
Hloubka [?]mm169
Hmotnost [?]kg7,1
Délka kabelum3

Dotaz na produkt:

Infračervený zářič Tansun Eclipse Triple ECLT-225IP - 2,25 kW - elegantní nesvítivý keramický infrazářič pro vytápění interiérů a exteriérů

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate