Kachlová kamna Piazzetta STUBOTTO C - kvalitní kamna v klasickém vzhledu

DOPRAVA NOVINKA

Kachlová kamna Piazzetta STUBOTTO C - velmi kvalitní kachlová kamna z dílny italského mistra Piazzetta. Nová interpretace těchto modernizovaných tradičních kamen na dřevo v klasickém stylu s harmonickými... více informací

Výrobce PIAZZETTA
KategorieKachlová kamna
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 152230 CZK 152 230 Kč 125 810 Kč bez DPH


Konfigurace produktu:zobrazit
Barva
Provedení

Příplatková výbava:zobrazit
20 460 Kč
25 650 Kč
5 190 Kč
1 010 Kč

Kachlová kamna Piazzetta STUBOTTO C - kvalitní kamna v klasickém vzhledu

Kachlová kamna Piazzetta STUBOTTO C - velmi kvalitní kachlová kamna z dílny italského mistra Piazzetta. Nová interpretace těchto modernizovaných tradičních kamen na dřevo v klasickém stylu s harmonickými liniemi opět nabízí možnost přirozené konvekční ventilace horkého vzduchu předním průduchem v keramickém obložení. Základem kamen je robustní ocelové topeniště, které je obloženo patentovanou keramickou vyzdívkou Aluker. Masivní kachle podtrhují naprosto unikátní vzhled kamen Piazzetta. Kamna jsou k dispozici v bílé barvě (základní cena) nebo ve dvoubarevných verzích (kachle jsou vždy bílé, barevná je spodní a horní hrana kamen) v Bianco Antico s Rosso Lava, Canapa, Terra Bruna a Verde Mirto (barvy příplatkové). Keramika vyniká ručně vyráběným zdobením. A ačkoliv navenek svým designem evokují klasická stará kamna, jsou uvnitř vybavena moderní topnou technologií s účinným dvojím spalováním. Velké prosklení je zárukou dokonalého pohledu do ohně. Kamna Stubotto C mají pouze horní vývod spalin a umožňují připojení externího vzduchu. Pozor na volitelné provedení s ventilačním otvorem ve spodní kachli (pro příplatkový systém Multifuoco) či bez něj. Kamna lze totiž dovybavit důmyslným systémem nuceného větrání Multifuoco, který ještě zvýší užitnou hodnotu a schopnosti těchto jedinečných kamen.

Dostupnost

 • dodací lhůta se liší dle zvoleného barevného provedení a je nutno ji prověřit;
 • při objednání kamen Piazzetta požadujeme složení zálohy.
Kachlová kamna Piazzetta STUBOTTO C nám po létech vyplňují mezeru v sortimentu, která vznikla vyřazením kachlových kamen FALO ze sortimentu Nordica a Piazzetta.

Hlavní charakteristika

 • obklad masivní keramikou vlastní výroby
 • robustní ocelové topeniště
 • odolná keramická vyzdívka Aluker
 • klička s nepálivým povrchem
 • velké prosklení
 • čištění skla - nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
 • dokonalé dvojí spalování
 • volitelně možnost doplnit Multifuoco systemem se 4 rychlostními stupni pro rozvod horkého vzduchu
 • přední ventilace – směrový ventilační otvor pro proudění konvekčního vzduchu do prostoru.

Barevné provedení (nutno zvolit v konfiguraci)

 • bílá (Bianco) - základní cena
 • bílá/béžová (Bianco Antico/Canapa) - barva za příplatek
 • bílá/červená láva (Bianco Antico/Rosso Lava) - barva za příplatek
 • bílá/hnědá (Bianco Antico/Terra Bruna) - barva za příplatek
 • bílá/světle zelená (Bianco Antico/Verde Mirto) - barva za příplatek.

Volitelný ventilační otvor ve spodní kachli (nutno zvolit v konfiguraci)

 • provedení bez ventilačního otvoru ve spodní kachli
 • provedení s ventilačním otvorem ve spodní kachli (pro příplatkový systém Multifuoco).

Aluker - exkluzivní keramická vyzdívka kamen Piazzetta

Topeniště kamen Piazzetta jsou vyrobena z Aluker ®​​, exkluzivního keramického materiálu patentovaného společností Piazzetta, který zlepšuje spalování a difúzi tepla, a tím zvyšuje provozní účinnost topeniště. Světlá barva tohoto materiálu zůstává v průběhu času stejná, takže pohled na oheň je ještě příjemnější a vždy zářivý a živý.

Hlavní vlastnosti vyzdívky Aluker 

 • vynikající odolnost vůči vysokým teplotám v průběhu času a všem situacím tepelného náporu;
 • mimořádná kapacita akumulovat a odrážet teplo, která umožňuje vysoké provozní teploty s maximální účinností a sníženými emisemi do atmosféry;
 • snadná rekuperace spalování mezi první a druhou dávkou paliva díky vysoké teplotě, která je udržována v topeništi;
 • vynikající spolehlivost v průběhu času a snadná údržba.

Multifuoco System® – rozvod vzduchu (Multifuoco ® Plus)

Systém Multifuoco ®  je inovativní systém nuceného větrání, který vám umožní vytápět místnost rovnoměrně, dokonce i ve výšce vašich nohou.

Multifuoco ® je systém patentovaný ve výzkumné a vývojové laboratoři Piazzetta a testovaný výzkumníky z Technického fyzikálního institutu Univerzity v Padově. Díky tomuto systému je teplo distribuováno v místnosti zdola nahoru a následně je distribuováno po místnosti přirozenými konvekčními pohyby, čímž převyšuje výkon tradičních topných systémů.

Už nikdy více, studené nohy

Multifuoco ® bylo vyvinuto s cílem zvýšit úroveň pohody . Tradiční systémy s přirozenou konvekcí rozvádějí teplo nahoru a vytvářejí tak poměrně nepříjemný rozdíl teplot mezi podlahou a stropem. Multifuoco ® je odpovědí na tento problém. Horký vzduch vychází ze spodní části kamen nebo krbu a následně se šíří po zbytku místnosti, čímž je zajištěna rovnoměrná teplota a nohy v teple.

Snadné vytápění velkých místností

Multifuoco® spojuje účinnost a pohodlí. Ve skutečnosti vám umožňuje efektivně vytápět dům díky vzduchu, který opouští spotřebič s vysokou teplotou a zůstává ohřátý i tehdy, když dosáhne vzdálených bodů od kamen nebo krbu. Správa systému je velmi jednoduchá. Dálkovým ovládáním můžete nastavit ventilátor na různé rychlosti.

Rozšiřte potěšení z tepla v každé místnosti

A co kamna nebo krb nahrazující váš topný systém? Systém Multifuoco ® může také distribuovat teplo rovnoměrně do jiných místností a na různá podlaží, a to díky možnosti odvedení vzduchu až do vzdálenosti 16 metrů u spotřebičů na pelety a 10 metrů u spotřebičů na dřevo

Systém duálního napájení

Některé modely kamen a krbů jsou vybaveny dvěma motory pro distribuci proudu horkého vzduchu směrovaného do různých místností. Oba motory lze ovládat samostatně nebo synchronizovaně. Můžete se například rozhodnout nastavit jeden ventilátor na automatické ovládání, zatímco druhý bude pracovat ručně. Možnost ovládat dva motory samostatně pomáhá, pokud chcete mít různé ideální teploty v různých místnostech, například v obývacím prostoru a v ložnici. Systém duálního napájení je odpověď.

Multifuoco ® Plus – systém určený výhradně pro kamna na dřevo

Jedná se o technologii věnovanou výhradně kamnům a krbům na dřevo . Umožňuje neustále sledovat provoz pokojové ventilační jednotky prostřednictvím elektronické desky, která komunikuje s LCD dálkovým ovládáním , které je osazeno speciální sondou pro měření a sledování teploty.

Spotřebiče na dřevo

Spotřebiče na dřevo mohou být v případě potřeby vybaveny systémem Multifuoco ® System. S tímto systémem nuceného foukání ohřátého konvekčního vzduchu mohou kamna nebo krb rychle a rovnoměrně vytopit místnost. Spotřebiče na dřevo se stávají životaschopným a efektivním řešením vytápění, zejména díky schopnosti odvádět horký vzduch do sousedních místností (které mohou být i na různých podlažích) a to až do vzdálenosti 12 metrů . Kamna a krby také disponují Multifuoco ® System Plus , speciální funkcí, která umožňuje neustálé sledování jednotky ventilátoru v místnosti prostřednictvím elektronické desky, která komunikuje s LCD dálkovým ovládáním se speciální teplotní sondou (termostatem).

Spotřebiče na pelety

Krbové vložky a kamna na pelety mají mezi standardním vybavením systém Multifuoco ® . Krby a kamna z řad Prestige a Premium mají všechny schopnost přivádět teplý vzduch do dalších místností až do vzdálenosti 16 metrů , a to horizontálně nebo vertikálně. Naopak kamna řady Piazzetta Trend dokážou odvést teplo do dalších místností až do vzdálenosti 8 metrů.

Spotřebiče na plyn

Plynová kamna Piazzetta jsou proslulá svou extrémně snadnou obsluhou . Jsou k dispozici ve verzi s přirozenou konvekcí a verzí se systémem Multifuoco ® . Pokud je vybaveno nuceným větráním, teplo, které uvolňuje, může být odváděno do jiných místností vašeho domova nebo provozovny, s jistotou dosažení stejného pohodlí a tepla jako v místnosti, kde jsou kamna instalována.

Pro správný komfort v celém vašem domě je správa rozdělena na režim:

 • automatický - větrání se spustí při zapnutém spotřebiči, když sonda detekuje nastavenou spouštěcí teplotu . Větrání se vypne po dosažení přednastavené pokojové teploty.
 • manuál - ventilátor lze zapnout dálkovým ovládáním i v případě, že nebylo dosaženo prahu teploty pro automatické spuštění. Po dosažení požadované úrovně tepla se ventilátor přepne do automatického provozního režimu.

Pohodlí

Tento typ řízení má stejnou dynamiku jako automatický provoz s funkcí plus , takže se můžete rozhodnout, zda jej nastavíte na minimum, nebo jej vypnete, aniž byste čekali na dosažení prahové teploty.

Vytváření inovativních řešení vytápění, slučování kvality a estetiky, rozvíjení nových nápadů a atmosféry kolem ohně, aby se stal centrem přitažlivosti v domácnosti: to jsou cíle, které Piazzetta sleduje. Skupina Piazzetta nadále utváří svou budoucnost tím, že se spoléhá na lidi, kteří investují svou vášeň a odhodlání do vývoje inovativních řešení vytápění. Příběh se odehrává na úpatí Asola, historického města nabitého uměleckými poklady, které je také jedním z italských výrobních center. Skupina vzešla z tohoto pozadí jako velká společnost s výzkumnými a vývojovými laboratořemi, výrobními a logistickými zařízeními a kancelářemi managementu. Solidní průmyslová produkce, která nabízí širokou škálu kamen a krbů pro uspokojení jakýchkoli osobních potřeb a vkusu. Domenico Piazzetta (majitel) založil společnost již v roce 1960.

Mohlo by Vás zajímat:

Tech. parametry

Jmenovitý výkon [?]kW11
Účinnost - třídaA
Účinnost%80
Průměr kouřovodumm180
Dvojité spalování [?]ANO
Připojení kouřovoduhorní
Přívod externího vzduchu [?]ANO
Vyhřívaný prostor (m3)m3185-315
Předepsané palivodřevo, ekobrikety
Spotřeba palivakg/hod1,4-3,1
Šířka [?]mm920
Výška [?]mm1510
Hloubka [?]mm580
Hmotnost [?]kg312

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Kachlová kamna Piazzetta STUBOTTO C - kvalitní kamna v klasickém vzhledu

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Podobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate