Kam čert nemůže - nastrčí kevlarové grilovací rukavice Feuermeister BBQ Premium

Čtvrtek 19. březen 2020,  Autor: ,

Kam čert nemůže - nastrčí kevlarové grilovací rukavice Feuermeister BBQ Premium

Nebojte. Jen obrazně. Německý výrobce Feuermeister si pekelnou tematiku s rohy spojil s čertovsky pěknými a odolnými rukavicemi, které vyrábí a které jsou vysoce odolné teplu a žáru.

Kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium představují již druhou generaci produktů značky FEUERMEISTER®. Tepluodolná rukavice se vyznačuje kvalitním zpracováním a dvojím bezešvým pletením. Vnější prodyšná část rukavice je vyrobena z černých žáruvzdorných aramidových vláken Nomex. Pro maximální komfort je vnitřní část rukavice vyrobena z vlny (80%) a polyesteru (20%). Pro jistý a neklouzající úchop je rukavice na obou stranách opatřena aplikací z velmi kvalitního žáruvzdorného silikonu s vyobrazením loga výrobce ve střední části a výraznou nášivkou FEUERMEISTER® coby pečetí kvality. Oboustranná aplikace silikonu poskytuje možnost použití rukavice na pravé i levé ruce. Ani přes opakované použití a praní rukavice neztratí nic ze svého tvaru a dlouhodobé trvanlivosti. Rukavice je dostatečně dlouhá, aby ochránila předloktí před žárem a poletujícími jiskrami. Kevlarové rukavice Feuermeister lze regulérně nazvat rukavicemi pracovními, neboť díky aramidovým vláknům odolávají vysoké teplotě a zároveň umožňují bezproblémovou manipulaci s horkými předměty. Kevlarové pracovní rukavice Feuermeister patří ke světové špičce v oblasti pracovních ochranných pomůcek.

Kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium jsou po všech čertech povedené.

Hlavní přednosti

  • vysoká kvalita
  • ruční výroba
  • teplotní odolnost do 350°C (krátkodobě do 500°C)
  • možnost oboustranného použití
  • komfortní a pohodlné
  • poutko pro zavěšení
  • široké pole uplatnění (grilování, obsluha kamen a krbu, automobilový průmysl atd.)
  • atraktivní balení
  • příznivá cena - balení obsahuje pár rukavic.
Kevlarové rukavice BBQ Premium jsou kvalitní, pěkné a odolné rukavice za víc než skvělou cenu. Díky povedenému balení představují zároveň atraktivní a vděčný dárek. Rukavice najdou celoroční uplatnění, neboť je lze použít nejen při grilování, ale např. i při obsluze krbových kamen či krbu.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate