Kanadská krbová kamna v našem krbovém studiu

Středa 12. září 2012,  Autor: ,

Kanadská krbová kamna v našem krbovém studiu

V krbovém studiu na náměstí ve městě Louny je možné osobně porhlédnout kanadská krbová kamna. Jedná se o kanadská kamna Pacific Energy, Regency, Napoleon a Hampton. Přesvědčíte se tak o prvotřídním zpracování, robustní konstrukci, zvláštním designu, jakosti použitého materiálu. Kanadská krbová kamna kombinují ocelovou splaovací vložku s různým provedením vnějšího pláště, který může být ocelový (standard), ocelový se smaltovaným povrchem (příplatek) či litinový (příplatek).

Vzorky kanadských kamen na naší prodejně v Lounech neustále obměňujeme. Než se vypravíte k návštěvě našeho studia do Loun kvůli konkrétnímu modelu kanadských krbových kamen, raději si telefonicky prověřte, že je model vystaven. Aktuálně si lze prohlédnout následující modely :

(stav ke dni 10.11.2012)

Přes léto byla téměř všechna kanadská kamna vyprodána. Nyní probíhá periodické naskladňování, a to dle naplánovaných dodávek kanadských kamen z Kanady. S roustoucí poptávkou po kanadských kamnech dovozce pro ČR společnost Vanellus Energy s.r.o. pro letošní rok objednala podstatně více kamen, přičemž jednotlivé dodávky budou na sebe nabazovat. Předpokládá se, že v letošní sezoně 2012/13 nenastane loňská situace, kdy se veškeré dodávky obratem vyprodaly a na kamna se muselo čekat. Každá kontajner obsahuje cca 100 kusů kamen a vložek. Jelikož je na cestě několik měsíců, na základě příchozích objednávek se vše vyprodá ještě před vyskladněním v Čechách. Neváhejte proto s objednávkou kanadských kamen, pokud o nich uvažujete.

Hlavní výhody kanadských krbových kamen

  • odedinělý design
  • robustní konstrukce
  • čisté dvojí splaování
  • dlouha doba hoření
  • málo popela
  • doživotní záruka na spalinovou komoru.

Jako vhodný a praktický doplněk k nejen kanadským kamnům Pacific Energy, Regency, Napoleon a Hampton doporučujeme  samočinné ventilátory Caframo ECOFAN 800 a ECOFAN 812.

Ucelenou nabídku kanadských krbových kamen na stránkách našeho e-shopu www.e-teplo.cz si můžete prohlédnout ZDE

Dodací lhůty a doprava - pokud jsou kamna naskladněna v ČR, dodací lhůta činí týden, po České republice kanadská kamna zasíláme službou Ten Expres, a to zcela ZDARMA.

Sortiment kanadských krbových kamen Regency, Pacific Energy a Hampton můžete prostudovat na stránkách naší specializované webové prezentace, zaměřené pouze a pouze na kanadská krbová kamna na adrese  www.kamnazkanady.cz

Veškeré dotazy, poptávky či objednávky směřujte na e-mail obchod@hagas.cz nebo telefonujte na telefon 415 652 722.

HAGAS servis Louny - 20 let na českém trhu


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate