Kempová kamna Camp Chef ALPINE - multifunkční sporák pro přípravu pokrmů s možností ohřevu vody a sušení prádla

Středa 11. leden 2023,  Autor: ,

Kempová kamna Camp Chef ALPINE - multifunkční sporák pro přípravu pokrmů s možností ohřevu vody a sušení prádla

Představujeme vám multifunkční exteriérová kamna s funkcí sporáku - kempová kamna Alpine od Camp Chef. A nebyl by to právě americký specialista na produkty pro vaření ve volné přírodě, aby nepřišel s další vychytávkou. Pro všechny, kdo tráví čas mimo komfort svého obydlí zkonstruoval víceúčelová kamna, která svému uživateli poskytnou hned několik služeb. Kamna jsou primárně konstruována pro vaření ve volné přírodě, k čemuž slouží jejich horní deska. Na tu lze postavit jakékoliv nádobí. Doporučujeme zejména nádobí litinové nebo ocelové. Ke kamnům lze dokoupit 11 litrový zásobník, který zajistí dostatek horké vody pro teplé nápoje. V blízkosti kamen se člověk ohřeje a v případě použití kamen ve velkoprostorovém nebo vojenském stanu kamna dokáží tento prostor vytopit. Postranní police kamen skvěle poslouží k zavěšení a sušení vlhkého či mokrého prádla popřípadě k odkládání nebo sušení nádobí.

Upozornění - jedná se o exteriérové topeniště, které není určeno k lokálnímu vytápění interiérů s pevným napojením na spalinovou cestu (krbová kamna). Použití kamen v interiéru není povoleno. V exteriéru jsou kamna postavena na zemi. V případě použití kamen ve stanu je pak kouřovod vyveden speciálním, k tomuto účelu zhotoveným, otvorem s teploudolným límcem, kterým jsou standardně profi stany vybaveny.

Co kempová kamna Alpine umí

  • vařit - na horní desce kamen uvaříte pokrm nebo nápoj;
  • ohřívat vodu - dokoupením 11 l zásobníku získáte horkou vodu;
  • topit - kamna generují teplo a jejich umístěním ve stanu lze topit;
  • sušit prádlo - zavěšením mokrého prádla na police lze prádlo usušit.

Kde naleznou kempová kamna Alpine uplatnění

Multifunkční kamna Alpine ocení všichni, kteří jsou z titulu své profese nebo trávení volného čase odkázáni na pobyt ve volné přírodě. A to je opravdu velmi široké spektrum. V případě výkonu povolání v přírodě se jedná o myslivce, rybáře, lesníky, vojáky, těžaře, dřevorubce, hlídače různých objektů, pořadatele souteží, táborů, soustředění, školních akcí, sportovních kempů, školení, teambuildingových aktivit, vojenských cvičení atd. V rámci trávení volného času mimo svůj domov pak kamna mohou oslovit trempy, turisty, zahrádkáře, chataře a chalupáře. Uplatnění je široké, stejně jako použití kamen. A pro všechny účastníky platí jedno společné - každý se rád vrátí do tepla a k chutnému jídlu nebo pití, přičemž si usuší zvlhlé nebo mokré prádlo.

Snadná montáž, demontáž a mobilita

Kempová kamna Alpine se velmi snadno sestaví a naopak demontují. Veškeré příslušenství se vejde do topeniště, čímž je maximálně usnadněn jejich transport popř. uskladnění. 

Prodejna grilů a kamen Louny

Kempová kamna Alpine jsou vystavena na naší prodejně, kde Vám je rádi představíme. 

Kempová kamna Alpine jsou určena pro vaření ve volné přírodě a vytápění stanů.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate