Keramické grily Kamado Joe - červená vajíčka pro pestrou škálu způsobů tepelné přípravy pokrmů

Úterý 22. říjen 2019,  Autor: ,

Keramické grily Kamado Joe - červená vajíčka pro pestrou škálu způsobů tepelné přípravy pokrmů

Pokud vás neuspokojí běžný gril a hledáte pomocníka, který umožní daleko pestřejší způsoby přípravy pokrmů, pak by vás mohloslovit americký Kamado Joe. Červené keramické grily lze bez nadsázky nazvat keramickým sporákem, na kterém připravíte naprosto jakýkoliv pokrm, a to opékáním jako na grilu, vařením jako na sporáku, uzením jako v udírně či pečením jako v peci nebo troubě. Zdá se vám to nereálné? Opak je pravdou. 

Hlavní přednosti grilu Kamado Joe

 • ohromná varná plocha - rošt
 • velká kapacita připravovaných jídel najednou
 • jednoduchá obsluha
 • možnost osazení na pevnou podložku nebo do mobilního vozíku (stolku)
 • kvalita
 • multifunkčnost
 • vzhled.

Základní vybavení keramického grilu Kamado Joe

 • premiový gril v červené barvě
 • keramické nožičky nebo mobilní vozík (dle modelu)
 • nerezový nastavitelný rošt
 • rozdělitelná keramická deska na nepřímé pečení
 • patentovaný vysouvatelný popelník
 • škrabka na popel
 • kleště na vybírání roštu
 • teploměr.

7 inovací u keramického grilu Kamado Joe II

 • patentované celohliníkové víčko pro přesné řízení průtoku vzduchu. Odolné proti dešti, nikdy neskoroduje.
 • dokonalý závěsný systém snižuje hmotnost kopule o 96%. Vyvinuto ve spolupráci s předním světovým výrobcem pantů Weberem Knapp ve státě New York.
 • samouzavírací systém pro vzduchotěsné zavření poklopu grilu.
 • nové AMP keramické ohniště eliminuje jeho prasknutí. Tato patentovaná konstrukce ze 6 kusů vzdoruje tlakem a řeší problémy poškození.
 • patentovaný výsuvný popelník usnadňuje vymetání popela. Jednoduchým vytažením odstraníte popel z pod ohnistě.
 • zcela nové, dvakrát silnější těsnění nabízí vynikající vzduchotěsné vlastnosti a má 10x vyšší životnost. Vyvinuto ve spolupráci s Davlyn Manufacturing v Pennsylvánii, nejznámějším světovým výrobcem vysoce teplotního těsnění.
 • exkluzivní výškově nastavitelný rozdělitelný rošt DIVIDE & CONQUER s zdvojnásobuje varnou plochu. umožní vám připravit různé potraviny najednou a na různých površích.

Funkce pece Kamado Joe

 • gril - díky vysoké teplotě až 400 C, které lze v Kamado Joe dosáhnout, naprosto skvěle a kvalitně ugrilujete cokoliv - steaky, hamburgery, ryby, žebírka aj.;
 • trouba a pec - v Kamado Joe upečete pizzu,chléb, koláče, dorty nebo sušenky jako profesionál. Takto upečené pokrmy mají zcela ojedinělou vůni a chuť než po upečení v klasické kuchyňské troubě;
 • udírna - Kamado Joe umožňuje uzení jakéhokoliv pokrmu. Teplotu lze přesně kontrolovat již od 90 C a na mírném ohni lze takto připravovat šunku, krůtu, jehněčí, kuřecí nebo žebírka po dobu šestnácti až osmnácti hodin.

Inspirace historií

Hliněné nádoby používají lidé na přípravu pokrmů už po tisíce let. Hliněné hrnce na vaření byli nalezeny ve všech částech světa a ty z nejstarších, jejichž stáří archeologové odhadli na více jak 3000 let, byli nalezeny v Číně. předpokládá se, že právě tyto kruhové hliněné nádoby na vaření jsou předchůdci moderního KAMADA, i když byla hlína nakonec nahrazena keramickým materiálem.
Po celém světě se tato základní nádoba na vaření vyvinula různými způsoby, např. TANDOOR v Indii, nebo Mushikamado v Japonsku, které používají rodiny pro napařování rýže, hlavně na slavnostních událostech. Inovace v této době zahrnuje tlumící regulátora tahové dvířka pro lepší kontrolu tepla, a také se zjistilo, že je lepší používat uhlí než dřevo. Mushikamado se poprvé dostalo do pozornosti Američanů až po 2 světové válce.

Různé velikosti

Unikátní a multifunkční gril Kamado Joe se vyrábí v několika velikostech, tak, aby jej mohlo používat co nejširší spektrum uživatelů. Od nejmenší verze JUNIOR JOE, kterou lze snadno přenášet a vzít si ji tak s sebou na dovolenou, piknik, výlet, cestování po souši i vodě. Kamado Joe je pak ve 2 velikostech průměru grilovacího roštu - CLASSIC JOE s průměrem 45,7 cm a BIG JOE s průměrem 61 cm. K dipsozici je na nožičkách CLASSIC JOE II STAND ALONE a BIG JOE II STAND ALONE. Dále pak na dvou různých mobilních podvozcích CLASSIC JOE II, CLASSIC JOE III, BIG JOE II a BIG JOE III.

Kamado Joe není jen gril. Je to životní styl.

Příslušentví Kamado Joe

Jako každý výrobce grilovací techniky, i Kamado Joe nabízí pestrou paletu grilovacího příslušenství, bez kterého se obsluha grilu zkrátka a dobře neobejde. Vedle základního příslušenství pro obsluhu - podpalovače, palivo, pohrabáče, lopaty na uhlí a popel, nářadí, kartáčů na čištění a rukavic, je v nabídce příslušenství pro rozříření možností použití grilu - transportní vozíky, nožky pro pevné umístění, litinové desky a tály, litinové pekáče, pánve a kastrůlky, pizza kameny atd. Příslušenství obsahuje nespočet specifických vychytávek pro přípravů různorodých pokrmů jako kukuřice, drůbeže, ryb, paprik, brambor, cibule apod. Prostě všeho, co si jen představíte.

Keramické grily KAmado Joe jsou grily pro opravdové fajnšmekry a profesionály. Používají je top kuchaři, elita v gastronomii. Osloví každého, kdo si oblíbil pestrou přípravu pokrmů mimo klasickou kuchyni a kdo využije dlouhotrvajícího tepla, které zelené vejce poskytuje. Příprava pokrmů na zeleném vejci je požitkářská záležitost, která se musí zažít.

Prezentace Kamado Joe

Na stránkách našeho e-shopu www.e-teplo.cz naleznete kompletní nabídku produktů a příslušenství Kamado Joe. Přidávat budeme články o tomto pozoruhodném produktu, neboť je opravdu o čem psát. V prostorách grilovacího studia v Lounech bude vystaven gril Kamado Joe Clasic Joe, a to společně s grilovacím příslušenstvím. Na vlastní oči tak můžete posoudit vyjímečnost multifunkčního grilu, pece a udírny Kamado Joe. Rádi vám jej osobně představíme a seznámíme vás s jeho možnostmi.

HAGAS Louny - autorizovaný prodejce unikátních multifunkčních keramických grilů Kamado Joe.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate