Kanadská litinová kamna ALDERLEA - krásná, elegantní, účinná a výkonná

Úterý 04. říjen 2016,  Autor: ,

Krásná, elegantní, účinná a výkonná - kanadská kamna Alderlea

Na trhu je mnoho krbových kamen. Člověk, který se rozhodne pořídit si krbová kamna, musí mít hlavu tvz. v "pejru." Jaká kamna vybrat? Která kamna jsou nejlepší? Která nejhezčí? Která !!! Prosím, poraďte. Toto přání slýcháme, coby letitý prodejce krbových kamen, denně. Těžko rozhodovat za druhé, jeden tip na krásná krbová kamna máme. A nejen krásná, ale i výkonná a účinná.

Těmito kamny jsou kanadská krbová kamna ALDERLEA od výrobce Pacific Energy. Kanadská krbová kamna Alderlea splňují vše, co si může náročný zákazník přát - výkon, funkčnost, vysoká účinnost, málo popela, dlouhá doba hoření, výborné emise, krásný design, ušlechtilý materiál, dlouhá záruka. Zapomněli jsme na něco?

Hlavní přednosti kanadských kamen Alderlea

  • krásný design
  • odklápěcí vrchní deska
  • výkon
  • dlouhá doba hoření
  • málo popela
  • doživotní záruka na spalinovou komoru.

Popis kamen Alderlea

Kanadská krbová kamna Pacific Energy ALDERLEA jsou prudce elegantní a kvalitní kanadská krbová kamna ve třech výkonových řadách (maximální výkony) - 11, 16 a 22 kW. Doba hoření je (dle modelů) min. 6, 9 a 12 hodin. To opravdu není málo. Podle výkonu se kamna Alderlea označují ALDERLEA T4, ALDERLEA T5 a ALDERLEA T6. Předepsaným palivem kamen Alderlea je dřevo. Kamna Alderlea mají velmi jednoduché ovládání - pouze primárního a sekundárního vzduchu jedním táhlem. Na kamnové těleso (spalinovou komoru) výrobce poskytuje doživotní záruku. Kamna Alderlea jsou navíc vybavena otočnými poličkami (v přední části horní desky), které umožňují "regulovat" teplotu ohřívaného pokrmu či nápoje, který na poličky postavíte. Velmi praktický prvek. To je už jen bonus za všechny kladné vlastnosti kanadských kamen s litinovým druhým pláštěm Alderlea.

Kamna Alderlea  jsou vybavena dvojím spalováním, mají dvojí plášt, přičemž vrchní plášť je litinový. Srdcem kamen Alderlea je legendární ocelová spalovací komora společnosti Pacific Energy "Super Series". Stylový historický vzhled kamen Alderlea navodí atmosféru klidu a pohody každému interiéru. Kamna prošla 30-letým vývojem, což se odráží v jejich zpracování a účinnosti. Dominantou kanadských krbových kamen Alderlea jsou vždy velká prosklená dvířka, která poskytují famózní a uklidňující pohled na oheň.

Krbové studio Louny - vytápíme kamny Alderlea T6

Kanadská krbová kamna Alderlea pravidelně vystavujeme a prezentujeme v našem krbovém studiu v Lounech. Kamna si tak lze prohlédnout na vlastní oči a díky tomu, že kamny Alderlea T6 prodejnu vytápíme, lze je vidět v provozu a osobně si vyzkoušet jejich ovládání. Kamna jsou vybavena příplatkovým automatickým 2-rychlostním ventilátorem, který pomáhá cirkulaci vzduchu v prostorách prodejny.

EBT2 technologie - technologie pro dlouhodobé hoření

EBT2 technologií jsou vybavena kamna Alderlea T6. Jak to funguje? Je to přesná automatická regulace proudění sekundárního vzduchu na bázi podtlaku vytvořeného tahem komína. Tím je zajištěno čistší, úspornější a hlavně delší hoření.

Barevné alternativy kamen Alderlea

V základu jsou kamna Alderlea vždy černá. Za příplatek lze pořídit kamna Alderlea T4 a T5 v krásném smaltovaném provedení. Keramický smalt je k dispozici ve 4 barvách - bílé (Antique White), hnědé (Brown Majolica), červené (Sunset Red) a černé (Ebony). Nejsilnější kamna Alderlea T6 se ve smaltu nedodávají. Kamna se smaltovaným povrchem mají vždy levá dvířka (klička vlevo). Na keramický smaltovaný povrch je poskytována doživotní záruka na jeho stálobarevnost.

Krbová vložka Alderlea

Kdo by preferoval individuální obestavbu krbové vložky před samostatně stojícími kamny, ten může zvolit krbovou vložku Alderlea T5.

HAGAS servis Louny - více než 25 let na českém trhu.


Fotografie k článkuKe stažení
Produktový list ALDERLEA T5 Produktový list ALDERLEA T5 otevřít | stáhnout
Produktový list ALDERLEA T6 Produktový list ALDERLEA T6 otevřít | stáhnout
ALDERLEA T4 - produktový list ALDERLEA T4 - produktový list otevřít | stáhnout
Katalog kamen ALDERLEA 2011/2012 Katalog kamen ALDERLEA 2011/2012 otevřít | stáhnoutSouvisející produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate