Krbová kamna ADURO 1-2

Nedostupné - vyřazeno z nabídky Aduro Krbová kamna ADURO 1-2 - velmi kvalitní a účinná kamna s velkým oblým prosklením poskytnou ničím nerušený pohled do ohně. Kruhová konstrukce umožňuje instalaci do jakékoliv části interiéru včetně do rohu. Moderní kamna Aduro 1-2 splňují nejnáročnější... více informací

Výrobce ADURO
KategorieKrbová kamna
Dostupnost Dočasně nedostupné [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 39850 39 850 Kč 32 934 Kč bez DPHToto zboží bylo vyřazeno z prodeje


Krbová kamna ADURO 1-2

Nedostupné - vyřazeno z nabídky Aduro

Krbová kamna ADURO 1-2 - velmi kvalitní a účinná kamna s velkým oblým prosklením poskytnou ničím nerušený pohled do ohně. Kruhová konstrukce umožňuje instalaci do jakékoliv části interiéru včetně do rohu. Moderní kamna Aduro 1-2 splňují nejnáročnější požadavky kladené na moderní bydlení. Kamna jsou vybavena moderní spalovací komorou, patentovaným regulátorem primárního vzduchu Aduro-tronic (pod rošt), sekundárním přisáváním, který zároveň velmi účinně oplachuje sklo a  terciálním přisáváním (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což vede ke shoření plynů a vyšší účinnosti kamen). Kamna můžete za příplatek dovybavit horní deskou z pískovce či mastku.

Regulátor Aduro-Tronic

Unikátní systém regulace přisávání primárního vzduchu, který si společnost Aduro nechala patentovat. Jedná se o velmi praktickou pomůckou, která za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu, čímž zaručuje, že ovládací páčka je v ideální pozici v každý daný okamžik. Vy pouze naložíte dřevo a regulátor aktivujete. Ostatní je na něm. Tento revoluční systém regulace přináší výhody a pohodlí pro Vás a zároveň pro životní prostředí. Tento systém kontroly přisávání vzduchu pracuje na mechanickém základě bez vnější potřeby energie (elektrické, baterie apod.).

Aduro-tronic pracuje tak, že nemusíte při každém rozpalování kamen několikrát během prvních minut regulovat přívod vzduchu a spalování. Aduro-tronic regulátor aktivujete automaticky při otevření klapky primárního přívodu vzduchu krbových kamen (pod spalovací komorou) a on již sám reguluje množství vzduchu vcházející do spalovací komory.

Hlavní přednosti

 • minimalistický design
 • terciální spalování
 • velké prosklení
 • unikátní regulace promárního vzduchu
 • jednoduchá obsluha
 • zásobník na dřevo
 • záruka až 5 let.
Na krbová kamna ADURO je poskytována 2-letá záruka. Pro prodlouženou 5-ti letou záruku je potřeba se zaregistrovat na webových stránkách výrobce - odkaz http://www.adurofire.com/warranty/.

Popis

 • jmenovitý výkon: 6 kW
 • rozsah výkonů: 3-9 kW
 • výhřevnost: 60-180 m3
 • dvojí + terciální spalování
 • maximální délka: polen 36 cm
 • horní vývod spalin o pr. 150 mm
 • možnost připojení externího vzduchu: NE
 • hmotnost: 90 kg
 • hmotnost vč. balení: 100 kg.
 • barva černá.

Příslušenství

 • horní deska mastek
 • horní deska pískovec.
Pro fajnšmekry a milovníky moderních hi-tec technologií - kamna lze vybavit unikátní novinkou, kterou je informačně bezpečnostní systém Aduro Smart Response (ASR) - jednotkou se dvěma senzory, které bezdrátově (blue tooth) komunikují s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu (zatím pro produkty Apple, brzy pro Android). Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.

Aduro Smart Response aneb kam až lze při topení v kamnech zajít

Aduro Smart Response (ASR) je unikátní informačně bezpečnostní systém se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově (přes Blue Tooth) s aplikací ve vašem iPhonu nebo iPadu (zatím pro produkty zn. Apple, brzy bude i pro Android). Senzory sledují spalování, aktuální teplotu v kamnech a aplikace vás navádí, jak dokonale ovládat vaše kamna Aduro na základě zrealizovaných tisíců testů.

Informace z aplikace vám doporučí, kdy přiložit další palivo, informuje o aktuální teplotě a zda kamna hoří optimálně, či při teplotě, která je příliš vysoká nebo příliš nízká. Můžete také získat tipy, jak zjistit, zda je dřevo suché, jak otestovat komín a jak prodloužit čas hoření. Když jste v zelené zóně, je spalování optimální, ale přesunem do červené zóny obdržíte varování. Budete mít záznam nedávného použití, včetně toho, jak se Vaše ovládání kamen vyvíjí v čase.

Z daného vývoje si budete moci vyzkoušet, jaký vliv na optimální spalování má množství přiváděného vzduchu přes primární vzduch, přes sekundární vzduch a jejich vzájemná kombinace v různých poměrech. Tímto způsobem si budete moci zdokonalit spalování a maximálně využít energii uloženou v palivu a spalovat s co nejvyšší účinností. Díky sběru dat budete také vědět, kolik kilogramů dřeva jste spálili a jaké množství CO2 jste uspořili. 

ASR Vás také chrání a informuje, když se v kamnech odehrává něco nestandardního - pokud je teplota příliš vysoká, nebo příliš nízká - a jakmile hrozí nějaké nebezpečí, ASR Vám pošle upozorňující zprávu.

ASR dělá váš iPhone nebo iPad vaším osobním kontrolorem kamen, takže vám zbude více času na jiné aktivity, zatímco vaše kamna hoří optimálně. A efektivní spalování je dobré pro životní prostředí - a váš rozpočet. Aplikace je na AppStore ke stažení zdarma.

Co naleznete v produkci spol. ADURO

 • krbová kamna na dřevo ADURO
 • krbová kamna na dřevo ASGARD
 • krbové vložky na dřevo ADURO
 • teplovodní krbová kamna
 • venkovní krby na dřevo.
Máte-li zájem o jakýkoliv produkt z produkce spol. ADURO neváhejte nás kontaktovat

Tech. parametry

Jmenovitý výkon [?]kW6
VýkonkW3-9
Účinnost%81,2
Průměr kouřovodumm150
Dvojité spalování [?]ANO
Třízónové spalováníANO
Připojení kouřovoduhorní
Přívod externího vzduchu [?]NE
Vyhřívaný prostor (m3)m360-180
Předepsané palivodřevo, ekobrikety
Spotřeba palivakg/hod2
Šířka [?]mm500
Výška [?]mm900
Hloubka [?]mm450
Hmotnost [?]kg90
Teplovodní výměník [?]NE
Délka polen [?]cm36

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Krbová kamna ADURO 1-2

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz