Kult kanadských krbových kamen

Úterý 13. listopad 2012,  Autor: ,

Kult kanadských krbových kamen

Kanadská kamna, kanadská kamna a zase kanadská kamna. Čím se tolik kanadská krbová kamna a vložky zasloužily o tolik zájmu v poslední době? Denně musíme zodpovídat velké množství dotazů, jestli je pravda, co se o kanadských krbových kamnech a vložkách píše? Jestli vydrží tak dlouho hořet, jestli mají opravdu doživotní záruku, jestli se popel vybírá jednou za čas apod. Nemalý podíl na propagaci kanadských kamen a vložek má jejich dovozce společnost Vanellus z jindřichova Hradce. Není v Čechách člověka, který by o kanadských kamnech a vložkách věděl víc, než je její majitel Martin Čejka. Tento námořní kapitán se po světových vodách doplavil až do Kanady, kde se jednou ohřál v teple kanadských kamen a bylo rozhodnuto. Od té doby dováží a prodává kanadské krbové vložky a kamna Regency, Hampton, Napoleon a Pacific Energy po celé Evropě.

Musíme uvést na pravou míru, že kanadští výrobci nepřišli s ničím novým. U svých produktů aplikují systém dvojího spalování, který zajišťuje zplyňování (pyrolýzu dřeva). Stejně jako norský Jotul, americký Vermont Castings, italská Nordica a ostatní výrobci krbové techniky. Spalovací proces však - v podmínkách drsných zim - přivedli k dokonalosti a u svých krbových kamen a vložek získali neskutečně dlouhou dobu hoření (9-24 hodin dle výkonu kamen), vysokou účinnost, velký výkon, málo popela. Na krbová tělesa svých kamen a vložek poskytují doživotní záruku, stejně jako na stálobarevnost smaltovaného povrchu kamen Pacific Energy řady Classic.

Zkušenost je nesdělitelná, avšak my se o ni s Vámi rádi podělíme. Prodaných a nainstalovaných kanadských kamen a vložek je rok od roku víc a názory, poznatky a zkušenosti s jejich provozem sbíráme od jejich majitelů neustále.

Navštivte naše krbové studio v Lounech, kde máme kanadská kamna vystavena a můžete si je doslova osahat a na vlastní oči posoudit kvalitu kanadských krbových kamen.

Neváhejte nás kontaktovat s veškerými dotazy na obchod@hagas.cz nebo volejte 425 652 722Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate