Kvalitní grilovací brikety - základ úspešného grilování

Úterý 21. březen 2017,  Autor: ,

Kvalitní grilovací brikety - základ úspešného grilování na dřevěném uhlí

Ruku na srdce - kdo se alespoň jednou netrápil s podpalováním dřevěného uhlí nebo briket při grilování? Nedohořelo dřevěné grilovací uhlí či grilovací brikety v průběhu grilování? Nemuseli jste grilování přerušit a odjet koupit nové balení grilovacího uhlí? Jsme přesvědčenii, že určitě ano. Minimálně jednou. Nízká cena pořizovaného grilovacího paliva je velmi velmi zavádějící. Pořizovací cenu balení uhlí či briket rozpočítejte na dobu hoření. Potom zjistíte, kolik Vás grilování stojí a že 8 kilové balení grilovacích briket Weber není tak drahé, jak se na první pohled zdá. Rozhodně se nestane, že byste z balení grilovacích briket Weber vysypali půl pytle uhelného mouru a ošatku slámy. Víme, o čem mluvíme. Sami jsme si několikrát dřevěné uhlí či grilovací brikety v nouzi pořídili u benzínové stanice či marketu. Není naším cílem hanit konkurenční grilovací brikety. Rádi uznáme kvalitu toho či daného produktu. Naším cílem je dodat Vám kvalitní palivo pro Váš gril. Nabízíme a prodáváme kvalitní grily, které stojí nemálo peněz a není nic horšího, než když se jejich schopnosti brzdí špatným palivem. Při grilování musíte myslet pouze na požitek z grilování a výsledek grilování. Ne na to, jak sakra udržet žár při životě. Kvalitní gril + kvalitní palivo = úspěšné grilování. Ale dost mentorování.

Máme pro Vás tip - velmi kvalitní grilovací brikety Weber, které vydrží hořet3 hodiny!

Grilovací brikety Weber jsou uhelné brikety lisované pod velkým tlakem. Grilovací brikety Weber dokáží rozpálit každý gil do ruda. Grilovací brikety Weber mají velmi dlouhou užitnou dobu - dokáží produkovat žár až 180 minut (3 hodiny). Grilovací brikety Weber zanechávají minimální množství popela, nekouří, snadno se podpalují pomocí podpalovacích kostek nebo startovacího komínu. Výdrž briket Grilovací brikety Weber PREMIUM Long Lasting Vás velmi mile překvapí, možné je i opakované zapálení.

Hlavní přednosti briket Weber

  • dlouhá doba hoření - až 3 hodiny
  • větší než běžné brikety na trhu
  • rovnoměrný žár
  • produkce malého množství popela
  • možnost opakovaného použití
  • stejná intenzita výhřevnosti a stálá teplota - nekolísá
  • díky vroubkatému tvaru skvělé proudění vzduchu
  • podpal do 20 minut.

Při krátkodobém grilování lze ještě nevyhořené brikety Weber použít opakovaně při dalším grilování. Pro snadné zapálení doporučujeme použít podpalovací kostky a startovací komín. Pro grilování na kotlovém grilu na dřevěné uhlí je vhodné  odhadnout množství briket nebo dřevěného uhlí. Doporučujeme používat grilovací brikety Weber - jejich výhřevnost je vždy stejná a nekolísá jako u obyčejného dřevěného uhlí.

POZOR - používání grilovacích briket WEBER je návykové a může způsobit závislost na kvalitním palivu pro Váš gril. Bez legrace.

Brikety WEBER hoří až 3 hodiny a jsou tak vhodné pro přípravu vícechodových menu nebo velkých kusů masa, např. krůty. Grilovací brikety Weber jsou k dispozici ve dvou baleních 4 kg nebo 8 kg - doporučujeme větší, cenově zvýhodnění 8 kg balení.

Grilovací brikety pořídíte u nás v Lounech. Grilovací brikety Weber máme skladem. Grilovací brikety Louny = grilovací brikety Weber.

Tip www.e-teplo.cz : 8-kilové balení grilovacích briket Weber je cenově výhodnější než menší 4-kilové balení

Palivo na cesty

Pro podpálení Vašeho grilu a grilování na cestách doporučujeme praktické dvojité balení grilovacích briket Weber Easy Start Premium - balení grilovacích briket Weber Easy Start Premium obsahuje 2 papírové sáčky s briketami (po 20 kusech) s podpalovacími rohy. Stačí zapálit všechny 4 rohy sáčku, vložit na gril a brikety se samy rychle a snadno rozhoří. Grilovací brikety jsou do 20 minut rozžhavené a připravené ke grilování. Grilovací brikety Weber EASY START PREMIUM vydrží hořet až 2 hodiny a jsou vhodné pro přímé i nepřímé grilování.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate