Kvalitní infračervené tepelné zářiče s karbonovou trubicí VEITO po letech opět v naší nabídce

Středa 15. únor 2023,  Autor: ,

Kvalitní infračervené tepelné zářiče s karbonovou trubicí VEITO po letech opět v naší nabídce

Po letech s radostí vracíme do naší nabídky tepelných zářičů turecké infračervené elektrické zářiče VEITO. Důvodem je nové zastoupení se stabilním zázemím a zajištním bezproblémového a spolehlivého záručního a pozáručního servisu. Absence servisu byl právě v minulosti důvod, proč jsme se (ač neradi) těchto kvalitních zářičů zřekli. Infrazářiče VEITO jsou vybaveny odolnou karbonovou trubicí, která je zárukou spolehlivého provozu, velkého výkonu, vysoké účinnosti a dlouhé životnosti.

Výhody a funkce designových infrazářičů VEITO

  • karbonová patentovaná topná trubice s nejvyšší účinností,
  • až o 80% nižší vyzařování světla,
  • moderní design a kvalitní zpracování,
  • krytí až IP 55 i pro venkovním prostředí,
  • jednoduchá montáž a obsluha,
  • dálkový ovladač pro nastavení termostatu a výkonu.
Veito - kvalitní elektrické tepelné zářiče s karbonovou trubicí (životnost cca 10.000 provozních hodin) s nádherným designem.

Kdo je VEITO
V roce 2007 turecký výrobce VEITO vyvinul a uvedl na trh na svou dobu převratnou novinku v oblasti kontrukce infrazářičů - první karbonový infrazářič. Jednalo se doslova o revoluci mezi tepelnými zářiči pro interiérové i exteriérové použití. Vynikající infrazářič VEITO ohřívá stejně jako slunce a je odolný vůči povětrnostním vlivům. Tým odborníků se neustále snaží zlepšovat kvalitu všech výrobků VEITO. Výrobky VEITO se prodávají v mnoha zemích na několika kontinentech.

Sázka na moderní technologie
VEITO infrazářiče jsou vyrobeny s použitím nejnovější technologie karbonových vláken, jsou robustní, odolné a mají dlouhou životnost topných těles. Infrazářiče VEITO jsou tiché a spolehlivé, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s osazením kvalitní ovládácí elektroniky a mechanických dílů. Moderní konstrukce a moderní materiály zaručují vysoký výkon, intezitu tepla, a to i při nízkém příkonu. Pokud hledáte vhodné řešení pro vaše projekty, zářiče VEITO jsou zde právě pro Vás.

Infračervené karbonové zářiče pro interiéry i exteriéry
Infrazářiče VEITO jsou vyrobeny pro velmi náročné provozní podmínky. Řada BLADE je určena i pro venkovní použití s krytím IP55. Jako jediný trubicový infrazářič řady BLADE s velmi vysokou intezitou tepla, je možné instalovat jej i do svislé polohy bez poškození topné trubice. Sortiment zářičů VEITO pokrývá kompletní požadavky na řešení vytápění a přitápění - v domácnosti i v průmyslu.

Design především
VEITO infrazářiče jsou stylově řešená topidla s moderním vzhledem, přičemž nezabírají zbytečně místo, a to vzhledem k jejich vhodným ergonomickým tvarům. Mají vestavěnou bezpečnostní pojistku, při převrhnutí se zářič vypíná, až do doby instalace do správné polohy.  Ovládání je řešeno manuálně nebo s dálkovým ovládáním, které ovládá výkon zářičů ve čtyřech krocích a nebo udržuje nastavenou teplotu na termostatu na těle zářiče. Doplňkovou funkcí zářičů VEITO je timer (časovač), kdy se po nastaveném čase zařízení samo vypne.

Infračervené elektrické tepelné zářič VEITO - spolehlivý zdroj tepla.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate