Máte problémy s cizími jazyky - řešením je hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6

Středa 28. listopad 2018,  Autor: ,

Máte problémy s cizími jazyky - řešením je hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6

Chcete se všude rychle a bez problémů dorozumět? Neumíte světové jazyky a přesto byste rádi cestovali a komunikovali v cizině? Rádi cestujete do zahraničí, ale Vaše jazykové znalosti nejsou dokonalé? Chtěli byste komunikovat se zahraničními obchodními partnery, ale brání Vám jazyková bariéra? Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6 je skvělým řešením pro všechny tyto případy.

Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6 - malý a lehký přístroj, který v reálném čase přeloží Váš hlas až do 41 světových jazyků a zároveň Vám také obratem přeloží cizojazyčnou odpověď do vašeho mateřského jazyka. Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6 boří jazykové bariéry a Vy se již nemusíte bát komunikovat na Vašich zahraničních cestách nebo na dovolené, a to i v případě, že nemáte vůbec žádné jazykové znalosti. Díky tomuto překladači se bez problémů domluvíte po celém světě.

Překladač obsahuje češtinu i slovenštinu a k tomu dalších 39 světových jazyků. Mezi těmito obsaženými jazyky vám překladač zprostředkuje okamžitý překlad. Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6 pracuje v online režimu. Připojení je možné přes WIFI, 4G SIM kartu, nebo mobilní hotspot ve Vašem mobilním telefonu. Přístroj je vybaven umělou inteligencí, takže výsledné překlady jsou velmi přesné a srozumitelné pro obě komunikující strany.

Ovládání překladače je velmi jednoduché, a proto si ho velmi rychle osvojí také děti a senioři. Na dotykovém displeji si vyberete dva jazyky, mezi nimiž chcete překládat. Pak na čelní straně přístroje stisknete zelené tlačítko a vyslovíte text, který chcete přeložit. Zelené tlačítko pustíte a překladač vysloví Váš text v požadovaném cizím jazyce. Pro překlad cizojazyčné odpovědi stiskněte červené tlačítko. Pro úpravu hlasitosti přístroje použijete kolébkové tlačítko na boku přístroje. To je vše. Tak snadné a jednoduché je ovládání toho překladače.

 Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate