Modulové venkovní kuchyně GRANDPRO - komfortní a skvěle vybavené kuchyně pro Vaši terasu, zahradu, pergolu nebo restauraci

Čtvrtek 15. únor 2024,  Autor: ,

Modulové venkovní kuchyně GRANDPRO - komfortní a skvěle vybavené kuchyně pro Vaši terasu, zahradu, pergolu nebo restauraci

Komfortní varná centra Grandpro s vestavnými grily GrandHall nebo CROSSRAY+. Moderní doba si žádá moderní řešení. Obliba grilování a vaření mimo domáci kuchyni na zahradě, terase nebo pod pergolou zvyšují nároky na vybavenost venkovních kuchyní. Komplexní řešení s minimem požadavků na stavební připravenost přinášejí venkovní kuchyně Grandpro, které přicházejí s unikátním konceptem variabilních skříní, jež umožní sestavit kuchyni dle individuálních požadavků na míru. Nabídka je velice pestrá, takže si jistě vybere každý.

Hlavní rysy modulových kuchyní Grandpro

 • skvělý design
 • provedení s kamenným obkladem boků
 • bohatá výbava
 • výběr z několika grilů s možností přestavby na zemní plyn
 • přímé provedení nebo rohové do tvaru "L"
 • nespočet kombinací v širokém cenovém rozpětí
 • univerzální elegantní černá barva
 • masivní 60 mm pracovní deska ze slinutého kamene
 • velká pracovní plocha
 • dostatek úložného prostoru
 • snadná montáž
 • skrytá kolečka.

Kvalitní vestavný plynový gril - srdce každé venkovní kuchyně Grandpro

Základem každé venkovní kuchyně Grandpro je kvalitní a výkonný plynový gril. K dispozici máme několik vestavných plynových grilů se 3, 4 nebo 5 nerez hořáky a 1 zadním infrahořákem - vestavný plynový gril Maxim G5,  vestavný plynový gril Elite G4, vestavný plynový gril Elite G5, vestavný plynový gril Pro Elite G4 ze sortimentu australského výrobce GrandHall. Gril Pro Elite G4 Plus je (vyjma 4 hlavních a 1 zadního keramického hořáku) vybaven bočním infračerveným Sear hořákem pro prudký opek steaků. Dále lze na kuchyně osadit další "australské hvězdy," tentokrát od výrobce HEATSTRIP, a to v podobě plynových grilů CROSSRAY+ s unikátní technologií infračervených hořáků. Jedná se o 2-hořákový vestavný gril CROSSRAY 2B a 4-hořákový vestavný gril CROSSRAY 4B. Dle zvoleného typu se zvolí odpovídající skříňka pod gril a pak již stačí poskládat zvolené modulové skříňky.

Skříňka pod gril - nosný segment modulových skříněk

Jako první a hlavní skříní v modulovém programu stojí spodní skříňka pod gril. Skříň vybavená dvířky umožní snadný přístup, instalaci a obsluhu plynové láhve. Tato skříňka přesně odpovída konkrétnímu typu grilu, který se na ní umístí. Pak jsou na řadě boční modulové skříňky.

Boční modulové kuchyňské skříňky - variabilita venkovní kuchyně Grandpro

Rozšiřujícím stavebním prvkem modulových kuchyní jsou modulové boční skříňky. Ty se libovolně přistavují k základní středové skříňce s grilem. Boční skříňky jsou osazeny pracovní deskou ze slinutého kamene o síle 6 cm. Všechny jsou opatřeny dvířky s magnety a nabízejí dostatek úložného prostoru stejně tak dostatečnou pracovní plochu. Boční skříňky jsou dostupné ve 2 šířkách - 61,5 cm a 90 cm, čímž se markantně rozšiřuje možnost jejich kombinací s délkou kuchyně od 185 cm do 451 cm.

K dispozici jsou 3 typy bočních skříněk

 • boční modulová skříňka s kamennou pracovní plochou;
 • boční modulová skříňka s kamennou pracovní plochou a dřezem/umyvadlem;
 • boční modulová skříňka s kamennou pracovní plochou a lednicí.

Rohové provedení kuchyně Grandpro

Samostatná boční skříňka 61,5 cm představuje zároveň rohový modul, který umožní instalaci kuchyně do tvaru "L."

Masivní pracovní deska

Každá skříňka je osazena masivní 60 mm pracovní deskou ze slinutého kamene v šedé barvě. Deska venkovní kuchyni Grandpro dodává honosný punc a zároveň poskytuje dostatečně velkou pracovní plochu pro přípravu a tepelnou úpravu pokrmů.

Provedení Waterfall (WF) - obložení boků slinutým kamenem

Dokonalý design představují kamenné panely na bocích vybraných modelů WF. Kámen je ze stejného materiálu jako vrchní deska skříněk, tudíž dokonale ladí. Kuchyně je pak dokonalá ze všech možných úhlů.

Dostatek úložného prostoru - další benefit australské venkovní kuchyně Grandpro

Všechny skříňky venkovní kuchyně jsou vybaveny dvířky s magnety a poskytují dostatek úložného prostoru, což je jeden z hlavních požadavků pro venkovní varné centrum. Veškeré grilovací příslušenství, doplňky, nádobí, nářadí a hygienické a čistící prostředky tak najdou své místo a nemusí být uloženy na pracovní desce v době, kdy není venkovní kuchyně používána.

Snadná instalace a relativní mobilita

Instalace venkovní kuchyně není extra složitá. Zvládne ji alespoň minimálně zručný člověk se základním nářadím (klíče, šroubováky). Kuchyně jsou dodávány v demontu. Je zapotřebí složit jednotlivé skříně a osadit je odpovídajícím grilem a pracovní deskou.  Ačkoliv se nepředpokládá, že by se s relativně rozměrnými modulovými kuchyněmi pohybovalo, přeci je to relativně snadno možné, a to díky integrovaným kolečkům. Celou venkovní kuchyni pak lze libovolně přemísťovat dle přání v rámci terasy nebo pergoly.

Požadavky na montáž - stavební připravenost

Nároky na stavební připravenost pro instalaci venkovní kuchyně nejsou nikterak náročné. Základem by měl být pevný a rovný podklad - podlaha. Nejčastěji je jí dlažba, terasová prkna, kameny nebo beton. Nutno je pamatovat na zásuvku 230 V. Některé grily vyžadují přípojení k síti kvůli zapalování nebo podsvícení. To však není případ grilů GrandHall a grilů CROSSRAY. Ty jsou samy o sobě na elektřině nezávislé. Zapalování zajistí integrované tužkové baterie. Abychom se vyhnuli použití prolužovacích kabelů, je ideální zhotovit alespoň jednu zásuvku v prostoru za grilem, a to pro použití otočného roštu, který je právě ze sítě napájen. Zásuvky si vyžaduje použití různých domácích spotřebičů popř. elektroniky pro hudební produkci. Zásuvka na 230 V je každopádně nutná pro připojení lednice, pokud je boční modulová skříňka součástí varného setu. Silnější elektrický přívod s odpovídajícím jističem je zapotřebí pro případnou instalaci tepelného zářiče. V případě pořízení skříňky s umyvadlem, je nutno pamatovat na přípojku studené vody a přípojku ke kanalizaci pro odpadní vodu (lze popř. nouzově svést do kýble ve skříňce).

Venkovní kuchyně GRANDPRO zajistí maximální komfort pro venkovní vaření a zároveň se stanou dominantním prvkem Vašeho exteriéru.


Fotografie k článku

Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate