Při koupi grilu nezapomeňte na grilovací příslušenství

Středa 27. červen 2012,  Autor: ,

Grilovací příslušenství

Grilovací příslušenství je nezbytný doplněk ke každému grilu. Napomáhá přípravě grilovaných pokrmů a bez něj si grilování nelze představit. Na trhu existuje ohromné množství výrobků v širokém cenovém rozpětí. Lze si pořídit náčiní za 100,- Kč ale i za několik tisíc korun. Standardní grilovací náčiní a příslušenství splňuje základní požadavky na grilování. Kdo dbá na detail a design, může pořídit komfortní luxusní doplňky, které už samy o sobě plní estetický doplněk každého exteriéru.

Ideální je pořídit grilovací náčiní přímo s novým grilem. Jelikož grily zpravidla doručujeme zdarma, šetříte tak případné poštovné za samostatně objednané náčiní. Výběr grilovacího náčiní nepodceňujte. Zvažte frekvenci grilování a podle toho vyberte grilovací příslušenství v odpovídající ceně. Ne vždy je to nejlevnější (a stejně tak nejdražší) nejlepší. Rádi Vám při výběru grilovacího příslušenství poradíme. Za 20 let jsme získali vlastní zkušeností s používáním grilovacího náčiní a dokážeme vytypovat vhodné náčiní dle jednoltivých nároků.

Mezi grilovací příslušenství patří :

  • grilovací náčiní - dvojdílné či trojdílné sady obsahují nejpotřebnější náčiní - kleště, obracečku, vidličku a popřípadě kleště, mašlovačku či špízové jehly;grilovací náčiní se prodává rovněž samostaně a nebo v ssadách;sady mohou být baleny v blistru, textilním obalu a nebo praktickém kufříku; dále sem patří grilovací kartáče, které usnadňují péči o grilovací rošty
  • grilovací doplňky - rukavice, zástěry,
  • ochranné obaly - ochrání váš gril proti nepřízni počasí, čímž značně prodlouží jeho životnost
  • podpalovače - prostředky pro snadné zapálené dřevěného uhlí či briket u kotlových grilů - patří sem různé typy podpalovačů a startérů pro dřevěné uhlí
  • nože - široká nabídka nožů renomovaných výrobců najde uplatnění nejen při grilování
  • ostatní příslušenství - doplňky ke grilům jako misky, špízy, jehly, rotisserie, čističe, teploměry, grilovací tály, mísy, nádobí, omáčky, udící trubice, boxy a lupínky.

V naší nabídce naleznete grilovací náčiní a grilovací příslušenství WEBER, CAMPINGAZ, NAPOLEON, CADAC, VICTORINOX a GRANDHALL.

 Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate