Norská mastková kamna Norsk Kleber - exkluzivní kamna s dlouhou dobou sálání naakumulovaného tepla

Čtvrtek 26. leden 2023,  Autor: ,

Norská mastková kamna Norsk Kleber - exkluzivní kamna s dlouhou dobou sálání naakumulovaného tepla

Představujme vám novinku v našem sortimentu - luxusní mastková kamna od norského výrobce Norsk Kleber. Jedinečná kamna s orhomnou schopností kumulace tepla, které následně pomalu sálají do interiéru. Opravdová umělecká díla s ohromnou užitkovou hodnotou. Doplněk interiéru, který dodá příjemné teplo a navíc potěší oko každého náročného milovníka krbových kamen a estetiky. V nabídce je několik modelů, takže každý má možnost volby výběru optimálního tvaru a velikosti. Pod těžká mastková kamna Norsk Kleber doporučujeme odolné podkladové desky z leštěné žuly nebo pískovce.

Proč mastková kamna

  • žádné přetápění místnosti – teplo z ohně se „nabije“ do materiálu kamen a uvolňuje se do místnosti po dobu mnoha hodin po dohoření
  • vynikající energetická účinnost – díky vysoké účinnosti spalování se spotřebuje zhruba poloviční množství dřeva ve srovnání s litinovými nebo ocelovými kamny.
  • příjemné sálavé teplo – teplo naakumulované v kamnech je vyzařováno postupně do místnosti; pocitově je velmi podobné jako teplo z podvečerního slunce.
  • teplo sálá rovnoměrně a dlouhodobě – významně vyrovnává teplotní výkyvy v místnosti
  • snadná a rychlá montáž – kamna je možné kompletně sestavit během jednoho dopoledne.

Co kus to originál

Kamna jsou vyráběna jednotlivě z přírodního mastku ve světle šedé barvě s bílým mramorováním. Každý kámen tak má ojedinělou strukturu a každá kamna představují jedinečný exemplář. Mastková kamna Norsk Kleber tak představují jedinečný doplněk interiéru, topící umělecké dílo, které přežije generace.
Termín a podmínky dodání mastkových kamen Norsk Kleber

  • aktuálně cca 6 měsíců
  • v případě objednání je nutno počítat se složením zálohy ve výši 100% ceny kamen, po jejímž obdržení je požadavek na kamna zařazen do výrobního plánu.

Podkladové desky

Všechna kamna musí stát na nehořlavém podkladu. To splňují robustní desky, které ke kamnům Norsk Kleber nabízíme. Desky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které navíc barevně korespondují s barevnou strukturou mastku. Praktičnost desek souvisí se snadnou údržbou a odstraňováním prachu a popela. Desky jsou vyráběny z prvotřídní leštěné černé žuly a mramorovaného tmavě šedého pískovce. Vedle bezpečnostních a praktických funkcí plní rovněž funkci estetickou. Podkladové desky jsou přizpůsobeny specifickému tvaru mastkových kamen Norsk Kleber, čímž umocňují jejich celkový vzhled.

Norsk Kleber - jedinečný norský výrobce kamen s historií datující se do roku 1893. S dlouholetými zkušenostmi za přispění nejmodernějších technologií současnosti nyní produkuje jedinečná kamna s vysokou užitnou hodnotou.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate