Novinka v sortimentu - španělská designová kamna Rocal

Čtvrtek 21. červenec 2022,  Autor: ,

Novinka v sortimentu - španělská designová kamna Rocal

Pro ty, kteří hledají zdroj tepla v podobě krbových kamen a vedle prvotřídní kvality a účinného spalování požadují design, přidáváme do nabídky našeho e-shopu www.e-teplo.cz kvalitní španělská kamna Rocal. Ty se vyznačují moderním vzhledem, atraktivním provedením a vysokou kvalitou. Nabídce dominují závěsná krbová kamna a krby a prostorová kamna. Krbová kamna Rocal uspokojí požadavky nejnáročnějších uživatelů, kteří hledají neortodoxní řešení a hodlají svůj interiér doplnit o skvostný kus nábytku, který rovněž zajistí příjemné teplo. Kamna Rocal jsou vybavena nejmodernější technologií spalování, což se projevuje v ekologickém a ekonomickém provozu. Vedle toho se pyšní opravdu nevšedním vzhledem, který učiní z krbových kamen nebo krbu dominantní prvek jakéhokoliv interiéru.  

ROCAL

Všechny produkty jsou vyráběny výhradně v naší továrně nacházející se 50 km od Barcelony, bez zprostředkovatelů, abychom zaručili kvalitní zdroj všech materiálů, které tvoří krby Rocal. Rocal má 30leté zkušenosti v oboru vytápění domácností jsou nejlepší zárukou kvality našich výrobků. Rocal má od svého založení v roce 1982 stejné poslání: vytvářet řadu produktů, které vašemu domovu propůjčí veškerý komfort krbu na dřevo.

Kvalita a design

Společnost Rocal je plně odhodlána poskytovat funkční a krásný design. Úzce spolupracujeme s designéry, abychom vytvořili produkty, které spojují ty nejlepší vlastnosti, které oceníte ve svém domově. Rocal nabízí širokou škálu produktů, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu domovu. Naše kamna jsou výsledkem hi-tech výrobních metod v kombinaci s ručně vyráběnou povrchovou úpravou. Proces, ve kterém je veškerá pozornost věnována detailu a jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály. Naším cílem je poskytnout funkční design, který lahodí oku. Chceme, aby naše produkty zapadly do vašich projektů. Jedním z našich prioritních cílů je zajistit bezpečnost ve vaší domácnosti prostřednictvím kvalitních produktů a profesionálních distributorů a montérů.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate