Pizza kameny nejen pro přípravu pizzy

Pondělí 08. duben 2019,  Autor: ,

Pizza kameny nejen pro přípravu pizzy

Příprava pokrmů na grilech skýtá mnoho možností. Jednou z nich je pečení oblíbené italské pochoutky pizzy. Kameny jsou univerzální, neboť poslouží nejen k přípravě pizzy, ale i chleba nebo dezertů. Jakékoliv těsto připravené na kameni je křupavé a získá kůrku. 

Pizza kameny se snadno udržují, čistí. Po několika použitích sice kámen ztmavne kvůli napečeným zbytkům jídla. To je však normální jev a nejde jim předejít ani zabránit. Nemají vliv na funkčnost kamene ani chuť připravovaných jídel. Místo čištění kamene vodou je praktičtější nechat kámen vypálit a poté očistit kartáčem. Kámen by se měl skladovat na suchém místě, ne v grilu. Použít jej můžete rovněž v klasické troubě, tudíž není vázaný jen na aplikaci na grilu.

V nabídce našeho obchodu naleznete pizza kameny GrandHall, Weber, Napoleon a Campingaz

Náš tip - sada pro milovníky pizzy Napoleon - vše co potřebujete k přípravě lahodné pizzy na grilu.

Litinový pekáč na pizzu - alternativa k lávovému kameni

Kdo by neměl důvěru v kámen, může zvolit odolný pekáč na pizzu z kvalitní litiny. Pekáč skvěle poslouží jako univerzální pomocní pro pečení a grilování široké škály pokrmů, ať už sladkých, nebo slaných. Umožní osmažit vejce, upéct palačinky, slaninu, klobásky. Litina zajistí rovnoměrné propečení čímž dodá pečenému pokrmu nezaměnitelnou chuť a vzhled. Dvě dekorovaná madla zajistí snadnou manipulaci s pekáčem. Litinová mísa na pizzu patří k nejuniverzálnějším pečícím pomůckám, která najde uplatnění jak v klasické kuchyni, v troubě, tak na grilu, kamnech či na otevřeném ohni. Litinový pekáč na pizzu alternuje funkci grilovací pánve nebo desky plan

Náš tip - při přípravě pizzy můžete využít lopatku na ryby Weber. Je dostatečně široká, že se hodí jak na podebrání pizzy, tak ryb. Praktické náčiní pro manipulaci nejen s rybami.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate