Plynový gril GrandHall ELITE G4 s dřezovou skříňkou - komfortní nerezové grilovací centrum

Středa 22. květen 2019,  Autor: ,

Plynový gril GrandHall ELITE G4 s dřezovou skříňkou - komfortní nerezové grilovací centrum

Náročné milovníky grilování by mohla uspojit novinka v sortimentu Grandhall, který pro rok 2019 přináší novou generaci grilů Premium, Maxim a Elite. Za povšimnutí jistě stojí všechny grily, avšak nade všemi vyčnívá špičkově vybavený gril GrandHall ELITE G4 s dřezovou skříňkou. Celonerezové grilovací centrum se stane dominantou každého exteriéru, chloubou venkovní kuchyně a splňujíc přísná hygienická kritéria pro hygienu a úpravu potravin najde jistě uplatnění nejen v soukromém, ale i gastronomickém sektoru. 

Velmi dobře vybavený plynový gril s velkou grilovací plochou v exkluzivním designu pro opravdu náročné milovníky grilování. Čtyři hlavní nerezové hořáky doplňuje zadní infračervený keramický hořák pro pomalé opékání na otočném rožni a boční infrahořák SEAR burner pro prudké opékání steaků. Užitnou hodnotu grilu zvýší skříňka se dřezem a pákovou baterií, která učiní z grilovacího centra samostatnou a nezávislou kuchyni. Ve dřezu lze umývat potraviny pro grilování vč. rukou, nežádoucí zbytky odkládáte do koše, který umístíte do skříňky. Top modelová řada grilů Elite je nadstavbou řady Maxim, oblečená do ušlechtilého nerezového kabátu. Tento gril jistě ocení nároční fandové grilování a profi provozy (restaurace, hotely, bary, steakhousy apod.).

Hlavní přednosti

  • ušlechtilý design
  • velká grilovací plocha
  • bohatá výbava
  • zadní infračervený hořák
  • boční Sear burner hořák pro rychlý opek steaků
  • kuchyňský modul - skříňka s umyvadlem
  • kvalitní nerez.

Infračervené grilování (Infra-Red Searing)

Infračervený hořák (Infrared Sear Burner) dosáhne během pár minut velmi vysoké teploty, díky které je pokrm rychle "uzavřen" a opékán, přičemž je navenek krásně křupavý a uvnitř šťavnatý. Nedochází tak k nežádoucímu úniku šťáv z grilovaného masa a  jeho vysušení. Technologie infračerveného opékání je zárukou zdravé tepelné úpravy pokrmů.

Grilování se stává pevnou součástí našeho života. Australské grily GrandHall nabízejí kvalitu, skvělou výbavu a atraktivní design, a to za příznivou cenu.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate