Pořiďte Vánoční dárek v předstihu - litinové nádobí nebo grilovací rukavice

Pondělí 14. říjen 2019,  Autor: ,

Pořiďte Vánoční dárek v předstihu - litinové nádobí nebo grilovací rukavice

Vánoce nás čekají sice až za dva měsíce, ale proč si neudělat "strýčka" a nepořídit praktický dárek již nyní? Máme pro vás praktické tipy

Litinové nádobí

Litinové nádobí patří k nejtradičnějšímu typu nádobí pro vaření, pečení nebo smažení. Hlavní přednostní je jeho vysoká užitná hodnota. Pokud je o litinové nádobí dobře postaráno, přežije věky. Litinové nádobí je praktické - lze jej použít na jakémkoliv zdroji tepla. Pokrm připravíte na otevřeném ohni, na grilu, krbových kamnech nebo v klasické troubě. Litinové nádobí je rovněž osvědčeno jako stylová dekorace. Nabízíme kvalitní americké litinové nádobí Camp Chef. Jeho nabídka je velice pestrá - od rustikální čajové konvice, přes litinové pánve, pekáče na pizzu, chléb a koláč po univerzální litinové hrnce Dutch Oven.

Grilovací a kuchyňské rukavice

Grilovací rukavice jsou základní pomůckou při obsluze grilu nebo sporáku. Dokonalá ochrana ruky a předloktí před nechtěným žárem a teplem nebo při manipulaci s horkým nádobím je základní funkcí kvalitních německých rukavic Feuermeister. Grilovací rukavice a kuchyňské rukavice Feuermeister jsou navíc baleny v atraktivním dárkovém balení. 

Kožené rukavice Feuermeister - skvělý pomocník pro grilování i obsluhu krbových kamen

Mám rádi univerzální produkty, které poslouží víceru možnostem. Takovým jsou kožené rukavice Feuermeister BBQ Premium, které oceníte při grilování, ale i při přikládání do krbu nebo krbových kamen. Tím vzroste jejich užitná hodnota. Skvělý a praktický dárek. 

Pořiďte si dárky na Vánoce již nyní - litinové nádobí nebo kuchyňské rukavice ocení každý milovník vaření a grilování


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate