Představujeme luxusní modelovou řadu dánských kamen SCAN 66

Středa 26. říjen 2016,  Autor: ,

Představujeme luxusní modelovou řadu dánských kamen SCAN 66

Dánský SCAN je známý kvalitou a jedinečným designem svých produktů. Ne jinak je tomu i u nové modelové řady kamen Scan 66. Autorem designu této řady s inovativními funkcemi je opět renomované dánské studio Harrit a Sørensen. Organický tvar krbových kamen Scan 66 vytváří krásný rám kolem tančících plamenů. Díky zarážce polen ze skla poskytují tato kamna neobyčejný výhled na oheň. Kamna Scan 66 se vyrábí ve 4 variantách, ketrá Vám umožní zvolit optimální umístění v srdci Vašeho domova. Každá varianta je navíc k dispozici v základním černém laku a příplatkovém bílém laku.

Hlavní přednosti

  • krásný a nevšední design
  • kvalita
  • efektivita
  • účinnost.

Modely řady Scan

  • Scan 66-1 v závěsném provedení
  • Scan 66-2 na elegantní noze
  • Scan 66-4 s obdélníkovým podstavcem
  • Scan 66-5 s podstavcem ve tvaru vlny.

Barevná provedení kamen

  • černý lak (základní provedení)
  • bílý lak (za příplatek).

Výrobky označené Severskou labutí - produkty SCAN

Každý výrobek značky SCAN byl vyvinut se zaměřením na životní prostředí. Nejen s cílem snížit emisní hodnoty, ale také s úmyslem používat ekologické materiály. A proto SCAN vybral několik svých výrobků, aby byly označeny oficiální skandinávskou ekoznačkou, Severskou labutí (Swan). Společnost Scan A/S byla založena v roce 1978 a vždy vyráběla „hřejivý nábytek” té nejvyšší kvality. Východiskem pro založení jednoho z největších dánských výrobců moderních kamen, prodávaných pod značkou Scan, byla kombinace dánského designu, zručnosti a inženýrství. Od svých začátků v roce 1978 v Odense s pouhými třemi zaměstnanci se firma Scan A/S rozvinula v pokrokovou, mezinárodní společnost s několika stovkami zaměstnanců a prodejců po celém světe. SCAN nepovažujeme topeniště jen za zdroj tepla - vnímá ho také jako zdroj radosti a inspirace. Po generace žili lidé v blízkosti ohně, představující základní potřebu, která je v nás hluboce zakořeněna. SCAN bere tuto potřebu vážně a zároveň kladem důraz na požadavky moderního života s ohledem na životní prostředí, bezpečnost, čisté spalování a kvalitní design. Proto několik kamen SCAN získala oficiální skandinávskou ekoznačku, Swan (Severská labuť), což znamená, že můžete topit s čistým svědomím. Továrny SCAN jsou v Dánsku, kde je pod kontrolou veškeré zpracování surovin, výroba a výsledný výrobek. Tímto SCAN zaručuje svým zákazníkům pozitivní zkušenost po mnoho let.

Hledáte-li originální a kvalitní kamna, pak by Vás mohla dánská kamna SCAN 66 oslovit.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate