Proč se rozhodnout pro plynové grily GrandHall?

Úterý 07. duben 2020,  Autor: ,

Proč se rozhodnout pro plynové grily GrandHall?

Na trhu je nepřeberné množství grilů různých značek. Problém s orientací v sortimentu grilů mají mnohdy samotní odborní prodejci grilovací techniky. Vedle renomovovaných a tradičních výrobců, kteří jsou zárukou kvality a zejména následného servisu či dodávky náhradních dílů, se na trhu vyskytuje rovněž nespočet jednorázových dovozců a grilů neznámého původu prodávaných pod logy soukromých prodejců. Cenové rozpětí je velmi široké, stejně jako široká a pestrá je nabídka grilů a grilovacího příslušenství.

Máte-li v plánu pořízení plynového grilu a chcete-li nějaké vodítko či tip, který Vám výběr usnadní, mohla by Vás oslovit nabídka australského výrobce grilů GrandHall. GrandHall je renomovaný a mimo americký kontinent největší výrobce grilů, který nabízí ucelený sortiment plynových grilů se 3 nebo 4 hořáky. Atraktivní vzhled, černé provedení nebo celonerezový krasavec, vestavný plynový gril, klasický plynový gril s konstrukcí, plynový gril se 2 postranními skříňkami Island, nerezové hořáky nebo infračervené keramické hořáky, celolitinový rošt - to jsou hlavní venkovní a viditelné rysy plynových grilů GrandHall. Těmi neviditelnými je kvalita plynových grilů GrandHall. Všechny grily GrandHall jsou vyrobeny z jakostních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti a spolehlivosti. To vše podtrhuje zajímavý design a rozumná cenová hladina. 

Proč se rozhodnout pro plynový gril GrandHall

  • nevšední a atraktivní design
  • přiměřená cena
  • kvalita
  • bohatá výbava
  • celolitinový rošt
  • široká nabídka
  • vestavné verze grilů pro individuální obestavbu.

Neváhejte nás oslovit s poptávkou - rádi Vám doporučíme plynový gril přesně vyhovující Vašim požadavkům.

 

 Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate