Řízněme do toho - kvalitní kuchařské nože FORGED v naší nabídce

Pondělí 20. září 2021,  Autor: ,

Řízněme do toho - kvalitní kuchařské nože FORGED v naší nabídce

Kvalitní nůž je zapotřebí téměř všude. Ne jinak je tomu v kuchyni či u grilu. Dokonalé naporcování masa, chleba, zeleniny a jakéhokoliv jiného jídla s neobejde bez kvalitního a ostrého nože. Nabídku jsme rozšířili o nizozemské nože FORGED, které jsou známy zejména v západní Evropě, avšak díky společnosti Banador, která je uvedla na náš trh, se začínají zabydlovat i u nás. Nabídka FORGED je široká. Pro začátek jsme si vybrali a do nabídky přidali kolekci Olive, která se od počátku stala nejprodávanější řadou. Společným rysem je ruční výroba z jakostní a extrémně tvrdé japonské oceli a rukojeť z olivového dřeva. V nabídce naleznete univerzální nůž, avšak i speciální nože Santoku, nůž na chléb, japonský nůž na zeleninu, řeznický nůž, kuchařský nůž, dranžírovací nůž, vidličku na maso a ocílku pro broušení. Všechny nože lze pohodlně skladovat na magnetickém stojanu Style de Vie. Stavte se na naší prodejně v Lounech - kuchařské nože Forged Vám rádi předvedeme. Nabídku nožů Forged budeme postupně rozšiřovat.

Dárkové balení

Všechny produkty Forged jsou baleny v dřevěné krabičce s blistrem. Balení prodává a zde to platí dvojnásob. Kvalitní nůž v hezkém balení je vděčným dárkem. Naším tipem je dárková sada nejpoužívanějších kuchařských nožů Forged.

Holandská značka FORGED představuje speciální a nápaditou kolekci nožů. Díky kvalitnímu provedení, krásnému balení a tradičnímu řemeslnému způsobu výroby zaplesá nejedno srdce milovníka nožů. Nože jsou vyráběny kompletně ručně z japonské oceli a zabalené do elegantní krabice z páleného dřeva. Ruční výroba, kovářské řemeslo a kvalitní zpracování činí z každého nože jedinečný a vysoce kvalitní produkt.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate