Stylová sada podpalovačů VANELLUS - praktický dárek pro každého uživatele krbových kamen

Sada podpalovačů VANELLUS s obsahem 100 kusů svitků podpalovačů ve stylové dřevěné bedýnce nadchne každého milovníka starých časů a příznivce topení v krbových kamnech či krbu. Stylový podpalovač... více informací

Výrobce VANELLUS
KategorieOstatní příslušenství
Dostupnost Dočasně nedostupné [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
Naše cena:včetně PHE a DPH 1280 CZK 1 280 Kč 1 058 Kč bez DPHToto zboží bylo vyřazeno z prodeje
Podobné produkty

Nahrávám data ...

Stylová sada podpalovačů VANELLUS - praktický dárek pro každého uživatele krbových kamen

Sada podpalovačů VANELLUS s obsahem 100 kusů svitků podpalovačů ve stylové dřevěné bedýnce nadchne každého milovníka starých časů a příznivce topení v krbových kamnech či krbu. Stylový podpalovač Vanellus je ekologický podpalovač z přírodních materiálů (parafín v dřevité vlně) nejen pro kamna a krby, ale i grily.

Pozor - vypalovaný text na dřevěné bedýnce se může lišit. Vše je odvislé od fantazie výrobce. Nejčastěji je v textu Dynamite či Firestarters. Každý kus je originál, nikdy nejsou dva totožné. Bedýnky mají mnohdy různé "vady," to podle použitého dřeva. Výsledný efekt je stylová, používaná a "jetá" bedna od dynamitu, se kterou se horníci zkrátka a dobře nemazlí.

Díky svému složení je podpalovač šetrný vůči životnímu prostředí, hoří bez škodlivých zbytků, navíc je odolný proti vlhkosti a má velmi dlouhou životnost. Věrně zpracovaná krabice přinesou do Vašeho domova nový, zajímavý předmět s vlastní historickou atmosférou.

Místo zdlouhavého a často frustrujícího podpalování krbových kamen nebo krbové vložky prostě použijte podpalovač Vanellus. Zapomeňte na noviny, zapomeňte na třísky. Podpalování dřeva v krbových kamnech nikdy nebylo tak snadné. Podpalovač Vanellus Vám zajistí komfortní podpálení dřeva ve Vašich krbových kamnch. Navíc stylová krabice je opravdu pěkná a ozvláštní Váš interiér.

Použití podpalovače Vanellus

  • každý smotek postačí na jeden podpal
  • zapalte jeden nebo oba její konce a je po starostech, vložte jej pod poleno. Každý kus vydrží hořet tak dlouho, aby spolehlivě zapálil přiložené dřevo
  • jedno balení postačí na 100 zapálení.

Parametry

  • velikost krabice: 40 cm x 25 cm
  • výška krabice: 17 cm
  • počet podpalovačů: 100
  • hmotnost: 6 kg.
Stylovou sadu podpalovačů Vanellus doporučujeme jako velmi vhodný dárek ke všem příležitostem. Jedno balení postačí na 100 podpalů. Následně lze pouze dokupovat samostatné náplně.

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Stylová sada podpalovačů VANELLUS - praktický dárek pro každého uživatele krbových kamen

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate