Venkovní grily VULCANUS - unikátní české grily se čtvercovou grilovací deskou

Venkovní grily VULCANUS - unikátní české grily se čtvercovou grilovací deskou

Najděte gril přesně podle svých představ. Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze velikostí grilovací plotny a provedením podstavce. Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o třetinu větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu.

Provedení grilů VULCANUS

 • podle velikosti grilovací plochy - 730 x 730 mm nebo 910 x 910 mm
 • podle výšky podstavce.

Proč VULCANUS?

Grily VULCANUS jsou pojmenovány podle římského boha ohně a patrona všech kovářů – Vulkána. Podle mytologie měl své kovárny v nitru činných sopek.

Múzou mu byla jeho žena Venuše, kterou Římané oslavovali jako bohyni krásy. Díky ní vnesl Vulcanus do svých výrobků krásu, vášeň i smyslnost.

Ohňový gril VULCANUS spojuje s bohem ohně hned několik symbolů:

 • samotný oheň, který je zdrojem tepla a příjemné atmosféry.
 • poctivá kovařina a také vysoká kvalita, funkčnost, dlouhá životnost i krása grilu.
 • samotný Ondřej Kovář, který je nadaným uměleckým kovářem a zároveň výborným kuchařem.

Možnosti vaření na grilech VULCANUS

Na grilech Vulcanus připravíte jídlo celoročně. Vajíčka ke snídani, steak na oběd i kotlíkový guláš na večerní posezení s přáteli nebo rodinou.

Připravte si maso, zeleninu, sýry, klobásy i vejce. Díky odděleným teplotním zónám můžete nechat zároveň odpočívat steak i připravovat čerstvou zeleninu.

Ocelová plotna

 • pro přípravu masa, ryb, zeleniny, těsta, sýrů i vajec. Lze ji použít i pro vaření v hrnci nebo na pánvi.

Středový rošt

 • středový rošt má dvě polohy pro grilování na přímém ohni, nebo žhavém uhlí. Lze ho umístit do různých výšek pomocí nástavce, který je vybaven i kruhovým držákem pro litinový kotlík nebo wok. Stejně jako na plotnu i na něj můžete umístit různé hrnce a pánve.

Co je Cor-Ten?

Tělo grilů Vulcanus  je vyrobeno ze speciální vysoce jakostní oceli COR-TEN s patinou rubínové barvy. COR-TEN původně sloužil především pro stavbu lodí, protože odolá vlhkému a slanému prostředí. Nebojte se tak gril nechat na dešti, mrazu nebo ve sněhu. Je přírodní, ekologický a vždy bude vypadat jako nový.

 • jedinečný vzhled s patinou.
 • minimální nároky na údržbu.
 • odolá všem vnějším vlivům.
 • 100% šetrný k přírodě.

Akumulační materiál

Grilování si s Vulcanusem užijete po celý rok. Má skvělou tepelnou stabilitu a nižší spotřebu paliva, než je tomu u ostatních grilů. To zajišťuje 38 kg akumulačních keramických desek s přesným tvarováním uvnitř topeniště.

Certifikáty

Grilovací deska grilů Vulcanus je opatřena certifikací Evropské unie pro styk s potravinami. Příprava jídla je tak 100% bezpečná a nemusíte se bát, že by se do potravin uvolňovaly během grilování škodlivé látky.

Výroba v Evropě

COR-TEN je pro výrobu grilů VULCANUS dovážen z Itálie, kde mají s tímto materiálem a jeho odolností bohaté zkušenosti. Keramické akumulační jádro na míru vyrábí německá společnost. Samotné grily jsou pak vyráběny z velké části ručně v České republice.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate